Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha nem érzem 19...

Domy3232 kérdése:

Mit tegyek ha nem érzem 19 hetesen a babám konkrét mozgását? Van még időm higy megmozduljon?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Van még bőven idő.
2015. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ hogy mikor kezded el érezni. Hogy hanyadik baba, vagy hogy hol helyezkedik el a pocakban. Van aki csak nagyon sokára érzi. Én apró pukkanásokat a 18.héten éreztem, konkrét rúgásokat pedig a 20.héten, utána megint nem éreztem egy hétig. Szóval hozzám is csak sokára jelentkezett be. :) De hidd el hogy még mindig van időd és lesz majd olyan is hogy szeretnéd ha nem ficánkolna egész nap!! :D Boldog babavárást!! :)))
2015. febr. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40hetig meg boven van idod, viccet felre teve. Nem mindenki egyforman erzi meg. Igaza van annak aki elottem irt. Nem kell stresszelni elobb-utobb fogod erezni.
2015. febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek . Az első babàm ès tapasztalar èn is èrzem ezeket a pukkanàsokat . Mitapasztalatlan vagyok ezen a tèren szerettem volna masok vèlemènyèt is meghallgatni. Mèg 1x koszike
2015. febr. 28. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:
2.hozzászóló vagyok. Esetleg próbálj meg lefekvéskor inni egy nagy pohár hideg vizet és egyél csokit. Erre be szoktak indulni. Lefekvéskor feküdj a hátadra (ha még kényelmes) és figyeld! :))) Minden jót neked!!! :)
2015. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19+3 hetesen éereztem első gyereknél először. Konkrétan "kikopogott" nekem 3szor az államvizsgám előtt. Mire szóltam a férjemnek, már semmi nem volt. 3 nap múlva jelentkezett újra, s attól kezdve folyamatosan. Pedig vékony voltam, hamarabb kellett volna érezni. De így alakult. Állítólag első terhességnél, amikor érzed az első biztos magzatmozgást, a terhesség felét is jelzi. Nekem napra pontosan bejött majdnem: 39+4 naposan szültem. Nyugi, hamarosan érzed majd te is! Az egyik legjobb érzés a világon, szerintem. :)
2015. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, az elég csúnya lenne, én 15+3 voltam, amikor először kikopogott, ezek szerint 30 hetes korababám lesz? :D
2015. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor ràtok hallgatva türelmesen vàrom a morze jeleket a pocaklakómtól. Lehet hogy picit türelmetlen is vagyok csak màr nagyom vàrom .
2015. febr. 28. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!