Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július közepére ki várja a...

Július közepére ki várja a picikéjét?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Mi lesz a neme? Mennyit híztatok idáig?
2015. márc. 4. 13:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia! Én naptár szerint július 21-re vagyok kiírva, ultrahang alapján meg július 11-re.eddig a kezdő súlyomhoz képest plusz 3kilónál tartok, de mivel az elején sokat fogytam, így kb.a lefogyotthoz képest plusz 6-nál tartok, de az az igazság, hogy rám is fért. Úgy néz ki, hogy kisfiú érkezik a leányzó mellé. Veled mi újság? Érzed már mozogni?
2015. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Szia! :) Júli 17-re vagyok kiirva :) A legjobban a gyümölcsöt,zöldséget kívánom, a 13. héten fiút tippeltek, a 19. héten nem mutatta meg magát :) Nem híztam még 1 kg-ot sem :) Na és te? :) Hogy bírod? :)
2015. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én meg július 7-ére vagyok kiírva, ha minden igaz fiam lesz. :-) Eddig rengeteget híztam, le se merem írni, hogy mennyit. Amúgy semmi bajom, csak már a hasamtól az alvás nem az igazi.
2015. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A múlt hétig július 21-re voltam kiírva, most már július 8-ra. Nekem az első babám és kislány lesz.

A terhesség elején kb. 6-8 kilót fogytam, azóta tartom a súlyomat és csak 1 kilót híztam.

Mostanában sokat mozog, és tegnap már az apukáját is hajlandó volt megrúgni. :)

Boldog babavárást és babázást mindenkinek.

2015. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Jelen! Július 21-re vagyok kiírva, kisfiút várunk de nagyon ;) tegnapelőtt kapta apa az első rúgást, en mar ket hete érzem a mocorgását. Imádom mar most! Eddig 1kg-t kaptam magamra, szerintem most fog megindulni... Megpróbálok majd odafigyelni.
2015. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mi július 19-re várjuk. Úgy tűnik, hogy fiúcska lesz, de csak egy "talán"-ra tippelt3k. Amúgy már van egy kislányunk. Én nagyon sok túlsúllyal kezdtem. A teszt napján 86 kg voltam. Tegnap méretkeztem, és jelenleg 77 kg vagyok. Nem fogyózok, eszek, amit megkívánok. Mocorogni már 15+4 naposan kezdtem 3rezni, persze már most sokkal nagyobbakat rúg. Aludni szerencsére tudok. Boldog babavárást 😊
2015. márc. 4. 15:14
 7/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én július 9-re várom, de remélem nem baj, hogy írok :) Első babánk, kislány lesz :) Sajnos én is elég dundin kezdtem a terhességem, de az elején rengeteget voltam rosszul, így picit fogytam, most, hogy jól vagyok meg robognak felfelé a kilók, szóval most kicsit megijedtem, hogy úgy kell majd begurítani a szülőszobára :D Nagyon aktív a kis hölgy, nagyokat rugdos, de ha apa odateszi a kezét, egyből abbahagyja :D


P.

2015. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

mi július 20-ra várjuk, kislány lesz, már kétszer is biztosra mondták, hogy az :) Első babánk, nagyon izgulunk, nagyon várjuk. Én olyan 4-5 kiló plusznál tartok, de igazából el is fér, mert 45,5 kilóval kezdtem a terhességet (alacsony is vagyok, szóval nem voltam kórosan sovány)

A 14. hétig voltam eléggé rosszul, még utána a 16.-ig hánytam néha, de azóta nagyon jól vagyok, mintha nem is lennék terhes. Így már nagyon élvezem, figyeljük a mocorgást, na meg a pocak növekedését. Mivel alacsony vagyok és vékony, elég egyértelmű pocakom van már most. Valamiféle mozgást már 15-16 hetesen éreztem, egyértelmű ütéseket-rúgásokat a 18. hét óta kapok. Apára már nagyon jól reagál a kisasszony, ha beszél neki, és közben simogatja a hasamat, mocorogni, rugdosni kezd, ahol Apa bekopog, ott "visszakopog" neki :D

2015. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok, az első válaszoló vagyok. Hadd kérdezzem meg, hogy ti milyen testhelyzetben érzitek a baba mozgását? Nekem ugye már második baba, a 16.héttől érzem hanyatt fekve a kincsem, de igazából még mindig fekve érzem. Meg ritkán ülve, állva nem. Védőnő szerint oké,mert ha ülök, meg állok,akkor előre billen,meg ugye a hasfalam is,vagy mit beszélt, de engem picit aggaszt.Szerintetek normális,hogy így érzem? Amúgy fekve nagyon erőseket rúg, és kipróbáltam, hogy mikor elemében volt, kirúgta a ház falát, gyorsan felálltam, hogy hátha, de semmi, visszafeküdtem,és ugyan úgy éreztem.
2015. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Nekem első baba, főleg fekve és ülve érzem én is, mondjuk volt már rá példa, hogy állva is éreztem valamit, de ez csak néhány alkalom, mikor nagyon erőset rúghatott. Gondolj bele, 30 deka körül van most a baba, azért olyan marha nagy erőt szerintem még nem tud kifejteni :)
2015. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!