Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felpuffadt has és has szurkálá...

Felpuffadt has és has szurkálás terhesség alatt normális e?

Figyelt kérdés
tegap délután egyik percről a másikra felpuffadtam és élessen bele bele szúrt a hasamba 4 órán keresztül. volt valakinek hasonló? 7 hetes terhes vagyok
2015. márc. 4. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet normális.

Ha fájdalmaid vannak, irány viszont a doki!

De amúgy a puffadás, szúró érzés még sokáig eltarthat.

A magnézium esetleg segíthet (és magnesii citricit szedtem - oldja a görcsöket).

2015. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony a magnéziumot mindenképp szedd, mert nagyon sokat segít! Azért szúr, mert nő a méhed, ez így lesz :D De ha valami komolyabb fájdalmad van, akkor tényleg orvos! A puffadás sajnos nálam is kezdetektől fogva volt, mostanság múlt el (21 hetes vagyok). Nekem csak annyit mondott a doki, hogy figyeljek, hogy semmi puffasztót ne egyek, de nem ettem, sokat hánytam, mégis iszonyatosan puffadtam. Az espumisan kicsit segített. De kend a hasad már most, mert nekem a puffadástól repedt szét már a legelején :/
2015. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!
2015. márc. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!