Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok és...

16 hetes kismama vagyok és holnap lesz 2 hete, hogy kisebb-nagyobb megszakítással de barna folyásom van! Voltam dokinál az első nap amikor észleltem akkor a babának semmi baja nem volt. De akkor miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

gondolom abban a 2 hétben már többször voltál orvosnál és komolyan kivizsgáltak, tudják az okát. nyilván attól függ...


engem befektettek a kórházban, haematóba volt

2015. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Nem irt fel semmit? Valamioka kell legyen, ez nem normális és nem hiszem hogy jó. Nem tudsz visszamenni vagy másik dokihoz?
2015. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem is hematóma okozta 5 hetesen.

Hetente mentem uh-ra, és csak 9 hetesen vették észre.

2015. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A dokim megvizsgált igen alaposan ultrahang és hüvely vizsgálat is volt....de hematómára utaló jel nem volt látható....lehetséges az, hogy a méhlepényem vált le??? bár nem görcsölök nem is vérzek csak az állandó barna folyás készít ki :(
2015. márc. 4. 16:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Mennyire barnázol. Mennyi időnként jelentkezik, és mekkora mennyiségben? Mennyire barna? Drapp? Csoki?
2015. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
továbbá az orvosom azt mondta, hogy nem tudja, hogy mitől van ez a tünet nálam nagyon aggodok semmi gyógyszert nem kaptam csak, hogy pihenjek de inkább holnap megyek egy másik dokihoz mert nagyon féltem a kisbabám
2015. márc. 4. 17:00
 7/17 A kérdező kommentje:
mindennap van, mennyisége hol kevesebb-hol több színe valamikor egésszen világos de többször sötétebb :( nagy a baj?
2015. márc. 4. 17:06
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem fektettek be, azért olyan nagy baj nincsen. Elhiszem, hogy ijesztő, de nem hiszem azt sem, hogy a doki szórakozna ilyesmivel. Előfordulhat, hogy olyan helyen tapad a lepény, ami kis vérzést okoz, mert ugye a barnás is véres eredetű...

Egy barátnőmnek az első 12 hétben szinte végig vérzése volt, de Hála Istennek időre szült egészséges gyereket. Próbálj megnyugodni, de, ha attól jobban érzed magad, menj el egy másik dokihoz is!

2015. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálam is volt mindkét terhességemnél. Igaz a 13-ik héten megszünt. Az okát nem tudták. Van mikor barnázol és kész. Ne aggódj ha amúgy jól vagy, nem görcsölcs és nem friss a vér. Mindkét babâm okésan megszületett. Lehet fëgig barnázni fogsz idönként. Van ez így!én sem ktam gyógyszert amúgy...
2015. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha a méhlepényed vált volna le, már nem otthon ülnél és neteznél. Rég megszakították volna a terhességet.
2015. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!