Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondot jelenthet ha a szerelme...

Minay kérdése:

Gondot jelenthet ha a szerelmemmel egy nap töbszöri is szeretkezünk?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha kismama vagy nem kellene naponta tobbszor is dongetni, foleg nem sz elso 12 hetben. Persze szabad, de nem esz nelkul.
2015. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jól esik... Nekem egyáltalán nem esett jól se Naponta se hetente se Havonta. Egy rossz alkalom után nem volt kedvem próbálgatni, a baba az első.
2015. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerinted Te vagy az első, akik ezt feltalálták, hogy egy nap többször is lehet?
2015. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Biológiailag az átlag férfia max.2 naponta tud 1 adag spermát termelni.


De amíg mindkettőtöknek élvezetet jelent, és adott esetbennem ragaszkodtok a "spricceléshez", akkor nyomás rajta!

2015. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Napi 2 alkalommal szeretkezünk van h kiesnek napok vagy hetek de nem undorodom
2015. márc. 7. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

szerintem semmi problema nincs ezzel, ha a higieniara is figyeltek.

off: aki irta, hogy a baba az elso, es nem volt kedve probalkozni....- ilyen esetben nem csodalkozhatnal, ha a ferjed mashol keresne a boldogsagat 9 honapig.

2015. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen az a legfontosabb a higénia és odafigyelés ésaz tényleg igaz hogy 8 9 hónaposan tiltott mert görcshöz vezet?
2015. márc. 7. 23:11
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
6-os előfordul,hogy terhesség alatt nem kívánja az ember...vagy annyira félti a babát,hogy nem mer..szép lenne ha ezért félremenne a férje.. valaki veszélyeztetett és tilos végig a sex..akkor az ő férjeiknek is nézzük el a megcsalást??? jesszus.....
2015. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os, ha nem jó a szex akkor eroltessem? Szerencsére a férjem hűséges és amúgy kíváncsi lennék te mit csinálnál ha 5 hetesen gorcsolnel közben utána pedig egy pár csepp világosbarna valamit tapasztalnal a tisztasági betéten. Rá egy héttel pedig barnázás miatt veszélyeztetett terhes lennél... De ebből a kommentetből úgy érzem te nem bíznal a ferjedben és ez rád nézve érdekesen adja ki magát...



Kérdező, vagy hogy valaki begorcsol. De ha Nektek jól esik akkor ez nem törvényszerű. Ez csak az hogy ha görcsölsz tőle akkor ajánlatos óvatosabbnak lenni vagy kerülni a továbbiakban. De ha nincs gond ezzel akkor lehet.

2015. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát mi az elejétől kezdve a végéig szexeltünk..:)

Sőt a végén még sokkal többször is:) Gondoltuk hátha kicsalogatja a kicsikét:) Meg hát a végére úgy megjött a libidóm,hogy huhu:) De óvatosan azért,mi sem szado-mazoba csináltuk:)

Mióta szültem még sokkal sokkal jobb a szex:) Nem értem komolyan.... :) Már az első héten majd neki estem a páromnak szülés után,nagyon nehéz volt...

2015. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!