Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennetek, ha a fonokoto...

Ti mit tennetek, ha a fonokotok igy viselkedett volna veletek mielott elmentek szulesi szabadsagra?

Figyelt kérdés
Het eve a cegnel dolgozom,be se jott odaadni az utolso fizetesem csak otthagyta az asztalon!Az utolso napomon sem jelent meg,amikor felhivtam telefonon es mondta jojjek be hozza koetkezo heten,hogy elbucsuzhasson.Bementem hozza a heten 37hetes terhesen(elotte negyszer megbeszeltuk) 3orat vartam ra a cegnel es nem jelent meg!Hazajottem,majd orakkal kesobb bement es a kolegaknak egy szot sem szolt arrol miert nem jelent meg es azota fel sem hivott,hogy elnezest kerjen!
2015. márc. 8. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem nagyon érdekelne, ne foglalkozz szülés előtt ezzel szerintem. Készülj a szülésre, gondolj a babádra hogy hamarosan a karodban tarthatod. Miért foglakozol ezzel? Nem mindegy hogy mit csinál, évekig látni sem fogod, ha őt nem érdekled biztos nem rágnám magam ezen a helyedben.
2015. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megállapítanám, hogy egy paraszt, aztán foglalkoznék a születendő babámmal és a férjemmel. Csak a főnököd, nem egy barátod vagy családtagod, kit érdekel? Láthatóan tesz rád meg arra, hogy szülni fogsz, tegyél rá te is.
2015. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is ez a resze erdekel leginkabb,hanem,hogy semmit nem tudtunk megbeszelni(papirmunka,milyen papirok kellenek es mikor) es arrol sem esett szo,hogy visszavesz-e szules utan!biztositva lesz-e a helyem vagy nem,en szoltam,hogy igenyt tartok ra!
2015. márc. 8. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Köteles visszavenni, de nem tűnik egyenes embernek. Èn keresnèk (majd) másik munkát.
2015. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen köteles visszavenni, de már megtartani nem. És egyébként is ki tudja mi lesz 1-2 netán 3 év múlva.

Az hogy milyen papírok mikor kellenek igazából neked kell intézni (meg a könyvelőjének) és nem neki. Valószínűleg erről neki fogalma sincs, de nem is kötelessége. Ha most kezdted a csedet akkor valószínűleg beadtad a papírokat, majd szülés után intézed a gyerek papírrészét. Aztán amikor lejár a cseded (azt neked kell észben tartani) előtte pár héttel már elkezdheted a gyed igénylést, hogy folyamatos legyen. Ott szintén semmi dolga főnöködnek. Te kitöltöd az igénylőt majd a könyvelőnek odaadod és ő az igazolásokkal továbbítja az oep felé (ha kifizetőhely, akkor magának intézi). Tehát neki semmi dolga ezekkel a dolgokkal.

Egyébként meg azzal ne foglalkozz, hogy nem jött búcsúzkodni meg ilyesmi (ha egyébként nem vagytok baráti viszonyban). Én az ilyet fel sem vettem mikor én jöttem el. Sőt gondoltam (gondolom) mire visszamennék már nem is lesz hová. Most is folyamatos létszámleépítés.... van. Az első után ugye nem rúghatott ki, mert újra terhes lettem és ezzel védve voltam. De ha visszakerülök is majd 2 év után állományba simán kitehet másnap. Én ezzel sem foglalkozom. Kihasználom a picivel tölthető időt és egyébként nyitott szemmel járok, hogy ha lesz valami lehetőség kaphassak rajta.

2015. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsd magad ezen.Ha most azt is mondaná,hogy visszavesz,ez semmit nem jelent.Babázz nyugodtan,évek alatt úgyis megváltozhatnak a dolgok.
2015. márc. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En nem maradnek otthen evekig,csak egy!
2015. márc. 9. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Az sem garantálja hogy vissza tudsz majd menni...
2015. márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!