Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhéten megyek a 18. heti...

Jövőhéten megyek a 18. heti genetikai uh-ra! Sok kismami tudta már meg ilyenkor a baba nemét? Reménykedhetek benne, vagy kicsi az esély?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én drágám egy uh alkalmával sem mutatta még meg magát. 20 hetes kismama.
2010. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk több ismerősnek meg tudták mondani, de olyan is van akinek nem. Attól függ a pici meg akarja e mutatni. Mi is jövő héten megyünk :) Nekem kislány érzésem van :) Te mit szeretnél? Nekem mindegy csak egészséges legyen!
2010. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen tényleg mindegy csak ne legyen semmi baja. De egyébként inkább a kislány fele húzok.....a párom pedig fiúról álmodozik:)
2010. febr. 15. 08:17
 4/10 anonim ***** válasza:
17. héten már láttam a fiamat :) A lányommal csak a 20. héten voltam 4d, akkor tudtam meg. Tehát szerintem nagy esélyed van rá, hogy megtud a baba nemét...persze ha Ő is úgy akarja :)
2010. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan pózban fekszik, akkor elképzelhető.

Nekem 16 hetesen mondták először, hogy lány (bár én ezt már akkor tudtam) és nagyon szép kislányom született.

Azért ne vedd készpénznek, nehogy félrenézzék :-)

2010. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ekkor mondták meg.
2010. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 hetesen már megmutatta, hogy kisfiú. Remélem az is lesz, még csak a 18. héten vagyok és a genetikain is megerősítik.
2010. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 18.heti genetikai uh-n az első pár percben megmutatta magát a kisfiam. Ezer százalékra biztosra mondták,annyira egyértelmű volt. Képünk is van róla,annyira kirakta :) A 26. hetin is ugyanazt láttuk.
2010. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok. Nekem 2 hete még nem tárulkozott szétt. Holnap megyek megint, nagyon bizom benne, hogy látszani fog, és fiúcska lesz. Jó lenne, 2 lány mellé. :-)
2010. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is a 18.on mondták meg h fiú.pedig megérzés kislány volt.kiváncsi leszek a 22.héten mit mondanak.apupa bizik h csak a köldökzsinor volt a lába között. :-) de végül is a lényeg h egészséges legyen.volt még akinek nem jött be a megérzése?
2014. febr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!