Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek pozitív tapaszta...

Van valakinek pozitív tapasztalata terhesség alatti barnázással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
8 hetesen kezdtem barnázni (3 napja), kaptam Duphastont, baba elvileg él.
2015. márc. 12. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen kezdtem barnázni,3 nap múlva véreztem,egy hét kórház,azóta aktív pihenés.Nekem rutasrutascorbint kellett szednem,egyenlőre minden rendben,de nagyon várom a 18.heti uh-ot,addig bízunk benne,hogy valóban minden rendben.nyugi,biztos neked is rendben lesz.sok pihenés fontos.
2015. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En is 8 hetesen kezdtem barnazni, de nalam nem talaltak semmit! Minden mindig rendben volt! Nem is kellett semmit szednem, a verzes a hüvelyböl jött, ttul erzekemy volt a hüvely fal!

Nalad mit talaltak hogy gyogyszert kell szedned?

2015. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Belőlem 10 hetesen ömlött a vér.

Kórházban tartottak,babám jól volt,de nemtudták a vérzés okát.

Pár óra múlva már csak barnáztam és még utána 4 hétig.

12 hetesen megállapították hogy a lepény fedte a méhszájat.

Feküdnöm kellett és magne b6-ot szedni emelt adagban.

Akkor múlt el a barnázás,amikor felhúzódott a lepény.

Azóta is jól vagyunk (kopp-kopp).

32 hkm

2015. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,én a 10-12. hét közt barnáztam,majd a 12.héten egy kevés vérzés is volt. tant kaptam és rutascorbint. A 12. hét után elmúlt minden,a baba azóta másfél éves.
2015. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én 15 hetesen kezdtem el barnázni, rutascorbint kellett szednem, azota minden ok :)
2015. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen barnaztam és utrogestant kaptam rá. Nem látott az orvos semmit csak azt mondta azért ir fel hormonpotlast. 9 hetesen láttam a babám uh-n, köszöni jól van. :D kedden már 12 hetesre megyek.
2015. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hetesen kezdtem barnázni, amiből a vizsgálat után fél órával erős vérzés lett. Borzalmas volt, ügyelet, még cask petezsák volt, de nem látták honnan jön a vérzés, ás utána el is múlt, a vérzés. Utána még 2 hétig barnáztam, nem kaptam gyógyszert. Szép lassan, egyre kevesebb lett. 8 hetesen voltam elöszőr dokinál (akkora kaptam időpontot..addig szétaggódtam az agyam..) és szívhang minden rendben volt:). Aztán elöjött utána a 9. héten is, enyhe vérzés, megint ügyelet. Babával minden oké, bizos gyenge a lepényem, akkor már kaptam utrogestánt, amit a 12. hétig szedtem. a 2. alkalommal 4 nap alatt elmúlt a barnázás. utólag biztos hogy menstruációm volt mind két alkalommal, csak senki nem merte ezt kimondani..Mert a két esett között pont 28 nap telt el.. Borzalmas időszak volt, nem kívánom senkinek. a párom nélkül nem tudtam volna végigcsinálni, ő tartotta bennem a lelket:) Msot vagyunk a 31. héten:) ugyhoyg mindig van remény!!!
2015. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. héten kezdődött egy kis vérzéssel ami utána átment 2 hét barnázásba! Nem találtak semmit sem ahonna vérezhettem volna, nem kaptam rá semmi hormont mert nem volt indokolt! 10 hetet töltöttem és minden rendben a babóval! palástfű teát iszom a 12. hétig!
2015. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!