Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukros kismama...

Tundecske kérdése:

Terhességi cukros kismama vagyok 160 gr-os diétán. Két problémám van. Az egyik, hogy néhány napja olyan éhes vagyok éjszaka, hogy aludni sem tudok tőle. A másik:Mit tegyek, hogy a reggeli utáni cukrom ne legyen 9 fölött? Pedig betartom a diétát!

Figyelt kérdés
És mit ehetnék éjjel? Persze csak keveset néhány falatot. Előre is köszönöm szépen a válaszokat! Szép napot! 27 hetes kismama
2015. márc. 12. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is kijött a cukor. napi hányszor kell enned?

mert nekem 6x. és ebben van ez este 10kori 10grammos kaja.ilyenkor korpovit kekszet, mandulatejet, győri zabkekszet eszek a emgfelelő mennysiégben. Keton volt a vizeletemben, ezért ezt az esti kajálást felemelték 15g-ra. Ilyen rostos kekszet egyél sajttal.

reggel meg 20g-on vagyok, sok minden nem fér bele, de 9-f10ig mindig birom igy is. irjál privátot és küldök étrendet amit kitaláltam

2015. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 schocko ***** válasza:
29%
Húst, földimogyorót, olajos magvakat, sajtot...ezekben nincs vagy alig van cukor...
2015. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valami akkor nem stimmel a diétában. Grammra pontosan mérd le az ételeket és a pontos adatokkal menj vissza a dietetikushoz.
2015. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokim anno, hogy mivel úgyis felébredtek éjszaka pisilni, egy darabka sajtot toljak be. Mivel az esti utolsó és a reggeli első étkezés között sok idő telik el, ezért megy kvázi a reggeli étkezésnél magasabbra a cukor.
2015. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Van a FB-on egy 160g-os csoport, receptekkel, tanácsokkal, sztem csatlakozz. :)


[link]

2015. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem mondott a doki se időpontokat se grammokat. Csak annyit, hogy naponta 5-6 alkalommal egyek. De azért utána néztem, hogy hogyan is kéne csinálni. Hát akkor azt hiszem kedves 1., hogy én is beiktatok egy kis Korpovit nasit estére :) Én még túlélem ha éhes vagyok, de a pici lány a pocakban nagyon reklamál érte. Egyébként mérem grammra pontosan, hogy mennyit ettem. De mivel az orvos nem mondott konkrétat lehet, hogy túl sokat vagy túl keveset eszek reggelire?! Ma reggel: 47g teljes kiőrlésű kenyér (19,4g szénhidrát) 1 szelet sonka, vaj, sajt, uborka. Plusz kávé cukor nélkül, 40 ml tejjel.
2015. márc. 12. 14:24
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Este mikor eszel utoljára?
2015. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Este 7 körül vacsorázok.
2015. márc. 12. 14:30
 9/18 anonim ***** válasza:
Na az után még be kell iktatni egy késői vacsit 10-15 g lassú szénhidráttartalommal. (ez lehet pár szem korpovit, egy mini szendvics kb. fél szelet kenyérből vagy akár egy nagy adag zöldségsaláta)
2015. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! Akkor a késői vacsi talán segíteni fog a reggeli magas cukron is?
2015. márc. 12. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!