Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külső aranyérre ajánlana...

Külső aranyérre ajánlana valaki valami krémet amit lehet terhesség alatt is használni? (14h)

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik krémet lehet, amelyik aranyérre való. A gyógyszerészt kellene megkérdezni, hogy mit ajánl, nagyon tájékozottak abban, hogy melyik készítmény mennyire hatásos.
2010. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Aurobin volt jó.
2010. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Varázsdió krém vagy homeós Hamamelis készítmény. http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__13467-..
2010. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A krémek nem sokat érnek. Próbáld meg a Mastu kúpot, de az Aurobin krém is enyhíti a fájdalmat, csak a kúp jobban kezeli, megszünteti. Mellé én szedtem még a terhesség alatt homeós bogyót, arnica montana-t, CH 9 illetve 15 higításban. Mindenesetre a gyógyszerészt nem árt megkérdezni.
2010. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem amikor előjött a kamillás borogatás és az aloe frist segített.

37 hetes kismama

2010. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem szüléssel jött ki, sima körömvirágkrémet használatam, gyorsan elmúlt. Orvosom egyébként nekem is az aurobint ajánlotta.
2010. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Mastu S krémet használok, de szerintem semmire se jó :( Inkább intim tornázok, bár el nem mulasztja az sem az aranyeret, max. kordában tartja. Nekem egyébként nem rég jött ki, amikor elkezdett székrekedésem lenni, úgyhogy inkább ezt próbálom elmulasztani hashajtással (39 hetes kismama).
2010. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!