Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy egészséges terhességnek...

Egy egészséges terhességnek árthat a rendszeres csikló orgazmus? 2-3-4 naponta.16hetes kismamaként kérdezem.

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyen nem fordulnak elő szerencsére, azért is írtam az egészségest, nem volt még egyszer sem vérzésem se görcs se hasonló, de kicsit mégis aggódok.
2015. márc. 14. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Egészséges terhesség mellett nem okoz problémát, úgyhogy csak nyugodtan! :)
2015. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a végefelé már nem szabad. Az orgazmus közben méhösszehúzódások lehetnek. Barátnőméknél úgy indult be a szülés,hogy szeretkeztek elélvezet majd rá pár percre jöttek a fájások. A 24. Hétben volt. A babát nem lehetett megmenteni. Inkább vigyázz nagyon magatokra. Ott is minden rendben volt még is ez lett. Nem ijesztgetni akarlak csak azért írtam le Nehogy baj legyen. Boldog babavárást! :)
2015. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!