Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt megváltozott a...

Szülés előtt megváltozott a babátok mozgása?

Figyelt kérdés

1-2 napja úgy érzem mintha megváltozott a babám mozgása. Nem rugdos olyan erőteljesen, nem olyan intenzív. Eddig fájt mikor mozgott most már nem. Mintha csak helyezkedne.

Mikir felkelek olyan érzés mintha le akarna szakadni a méhem alul. Ez jelent valamit? 33 hetes vagyok. 2.baba de a lányomnál nem éreztem ilyet.


2015. márc. 19. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 3x szültem de soha nem lett más a mozgása szülés előtt. De hallottam már az ellenkezőjét is. 33 hetesen még korai lenne megszületnie, szerint csak arról van szó hogy nemigen van már helye :)
2015. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kislányom az utolsó 3 napban nagyon belassult. Alig mozgolódott.
2015. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem mozogtak másként a babáim szülés előtt.

De frontokkor vagy ha áthelyezkedtek (pl. mikor befordultak), akkor másképp mozogtak. Szerintem inkább valami ilyesmi van a dologban, nem pedig a szülést jelzi.

Az pedig, hogy le akar szakadni a méhed, szintén inkább a baba helyezkedésével, a méhre nehezedő teherrel van összefüggésben. 2. babával én is éreztem hasonlót, néha fájt is. De nem okozott koraszülést.

2015. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bízom benne hogy igazatok van. Korai lenne még. Lányommal semmi ilyen panaszom nem volt. Túlhordtam 9 nappal.

Bár azt mondták nagy baba lesz lehet tényleg kevés már a helye neki.

2015. márc. 19. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más,ugyanannál az embernél is. Nekem is vannak olyan napok,amikor nem olyan intenzíven mozog,vasárnap kezdem a 31. hetet. Úgy van,ahogy előttem írták,a front miatt is mozoghat kevesebbet,legalábbis én azt tapasztaltam amióta elkezdett mozogni,hogy bármilyen front jön,alig mozog. Úgy tudom a szülés előtt 1-2 héttel már valóban nem mozognak annyit,de ahogy az első is írta,ez is változó. Ha helyezkedik az jó,mert csak kényelmes helyzetet keres magának,ilyenkor már azért jó 40 centi körül van és,bár mivel 2-ik babád,tudod. Most voltam 4D-s uh-n,nekem is úgy össze van gömbölyödve szegénykém. Alig fér el,azt viszont megérzem ha helyzetet vált. :D
2015. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nem változott semmi..mikor Mar fájasaim voltak de még itthon szenvedtem:))na akkor már nem êreztem,h mozogna ..de az enyem amugy is nagyon lusti volt:))
2015. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem,ugyanolyan volt mint elötte:)

2015. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!