Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez terhesség alatti csalánkiüt...

Ez terhesség alatti csalánkiütés? Volt vkinek ilyen? Esetleg jótanács?

Figyelt kérdés
3napja kezdtek kijönni a mellemen, majd a hasamon apró piros pöttyök, nagyon viszketnek, ha megvakarom megduzzadnak, néha eltűnnek, majd újra kijönnek. Elkezdett terjedni a hátamra is. Viszont ügyeleten nem láttak el. Hétfőig szétidegeskedem magam...
2015. márc. 21. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

igen,valószinű az lesz.Nekem is volt mindkét terhességemnél.Calcium pezsgőtabi,fenistil.

De mi az hogy az ügyeleten nem láttak el??

2015. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem h "csak" az. Doki kiabált és kiosztott, h ő nem bőrgyógyász, és különben is, mi ez, h mindenki ilyenkor megy orvoshoz, nem napközben? Teszem hozzá, mondtam neki, h dolgoztam estig.
2015. márc. 21. 11:45
 3/4 anonim válasza:
Szia. Hat én mult 7vegen jartam igy pentek este kezdiditt kis pitos foltokkal . Ugyeletre mentem de csak sooldatot kaptsm meg hogy igyak kalcium sandozt. Szombatra az egesz testemen kijott mozdulni nem tudtam. Szornyu volt. Aztan estere az arcom is bedagadt. Visszamentunk az ugyeletre. Akkor mar szteroid injekciokat kaptam. Aztan persze 7fon az elso utam a nogyogyaszhoz vezetett. Ő mefnezte a picit. Minden rendben volt vele.de 7fo este ujra bedagadt az szam. Igy reggel megint orvos es ksptam antihisztamin tabblettat az ilyen esetekre. Persze nem szedem azota sem. Elmult minden. Valoszinu nalam a tojas okozta. Pedig sosem voltam allergias.remelem jobban leszel. Jah es a doki azt mondta (a nogyogyasz) minden nap igyak egy kalciumot. Jobbulast neked. Kitartas hetfoig. Egyebkent azt is kondta h ez elofordul terhessegnel hogy elojon rgy allergia es szules utan elmulik.mindez Németországban. Kivanom neked a legjobbakat.
2015. márc. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, én is ezt kívánom neked! Ma kiderül, velem mi van, Fenistillel kentem, így tudtam aludni, eléggé szétterjedt rajtam, és mindig estére durran be. Ha ételtől van, nem tudom, mi lehet az. Olvastam erről, h kijöhet terhesség alatt, de tényleg nagyon kellemetlen, pedig még el sem jutottam odáig, mint te...
2015. márc. 23. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!