Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam meg a vércukor...

Ma kaptam meg a vércukor terheléses eredményeimet. Az első érték 4,4 a második pedig 7,2 lett. Ez rossz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
7.8ig jó,úgyhogy belefér.Nekem kereken 7 lett,de azt mondta védőnőm hogy diétázzak.Viszont az orvosom azt mondta hogy jó,egy szóval sem mondta a diétát.Megpróbálok azért odafigyelni,de nem diétázom kifejezetten.27 hetes km
2010. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez jó eredmény! Nem mondom, hogy a 2. nem lehetne picivel alacsonyabb, de diétáznod tuti nem kell majd. Arra figyelj oda, hogy ne igyál cukros üdítőt, ne egyél édességeket!
2010. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 17. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kíváncsi lennék, hogy diétára fogtak-e, mert az én eredményem 4,7 és 7,1 volt, és diétáznom kell a mai napig. Olyan szinten, hogy a tanácsadó orvos azt mondta nekem, hogy menjek le alfába és tisztázzam magammal, hogy egy beteg ember vagyok, és hogy szigorúan tartsam a diétát!!!

2010. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kimondottan nem fogtak diétára,a dokim annyit javasolt hogy a csokiból fogjak vissza amennyit csak tudok,illetve hogy még több zöldség és gyümölcs.Egyébként mást nem mondott nekem.
2010. febr. 23. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Nekem ez nagyon furcsa....valaki szerint jó volt az eredményem nem is kellett volna semmilyen diétára fogni, a doki szerint pedig igenis rossz. Nekem mindent meg kellett vonnom amiben cukor van, a száraz hüvelyeseket, a fehér lisztből készült dolgokat, és azt mondta, hogy szigorúan mérlegelni kell mindent, hogy ki tudjam számolni mennyi gramm szénhidrát van az elfogyasztandó ételben. Ma már nem mérem, mert ránézésre nagyjából tudom. 40. hétben vagyok, és lassan vége :)

2010. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!