Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS Ebből lehet baj? Nagyon...

SOS Ebből lehet baj? Nagyon hülye voltam.

Figyelt kérdés
Az előbb jöttem be az ajtón jó nagy lendülettel, mert már majdnem bepisiltem,viszont a kezemben volt az esernyőm,de keresztbe tartottam,és elakadtam az ajtófélfában,és hassal nekimentem az esernyőnek elég nagy erővel. Kb.a mellem alatt egy tenyérnyivel nyomott meg. Ettől lehet baj? Megrepedhet a burok?nagyon félek. 23 hetes vagyok.
2015. márc. 27. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, ha megrepedt volna azt észrevetted volna.
2015. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kétszer estem el terhesen, egyszer félig hasra. Tiszta béna voltam komolyan...nagyon meg is ijedtem.

Nem lett semmi baj. A kicsi odabent elég szépen védve van, egy-egy ütődés, esés nem fog neki ártani.

2015. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyitől gond lehetne, kihaltunk volna.

Nyugi, semmi baj nem lesz.

2015. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha ott teljesen fennt reped meg is észrevenném?
2015. márc. 27. 11:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Semmi baja nem lesz a babának! Nagyon biztonságban van ott benn mint hinnéd. Gondolj bele akinek van egy másik 2-3 éves gyerekes az hogy szokott néha ugrálni az anyukája babás hasán. De ha annyira félsz beszélj a dokiddal. Ő is csak ezt fogja mondani, esetleg megnéz uh-val, ha ragaszkodsz hozzá.

40hkm

2015. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha fent reped meg, akkor is észreveszed, mert szivárog.

De nem lett baj, ilyen könnyen nem reped meg, a kórházban is spéci eszközzel szúrják át.

2015. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogj egy lufit és töltsd meg vízzel. Nyomd neki az esernyődet. Mit tapasztalsz? Nem sérült a burok. Nyugodj meg.
2015. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ettol nem reped meg,nyugi.a meh fundusa ilyenkor meg nem er addig.
2015. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23 hetesen még jóval lejjebb van a méhed. Az ijedtségen kívül semmi baj nem lesz! nyugodj meg.
2015. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 23 hetesen volt egy hasonlo balesetem. 6 napig semmi nem tortent, majd 24 hetesen kiomlott a magzatviz.

A doki szerint hajszalrepedes lehetett, ami nem birta tovabb a belso nyomast.

2015. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!