Negatív a teszt?

Figyelt kérdés
Csináltam reggel egy vizeletsugaras terhességi tesztet,megjelent a kontroll csík olyan közepes erősségű színnel,és nagyon halványan megjelent a másik csík is,de igazából az egész tesztcsíknek halványrózsaszín színe volt épp h kilátszott belőle a második csík...15-20 perc múlva újra ránéztem és már csak egy nagyon erős kontroll csík látszot,körülötte a tesztcssík is fehér lett ami előtte ugye rózsaszínes volt,a másik csík pedig egyáltalán nem látszott. Akkor ez most negatív teszt?:/

2015. márc. 27. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ez most akkor negativ. Amikor megcsinalod ne nezegesd, hanem rakd le es a megfelelo ido utan nezd meg. Mert mikor szalad rajta vegig a pisis, akkor beszinezi, de ha eloszlik akkor meg feher lesz megint. Kiveve ha terhes vagy akkor ott a ket csik utana is.
2015. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor csak az elszineződés miatt láthattam a teszt csíkot is és ez normális h akkor látszódik?:/
2015. márc. 27. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,ahogy éri a pisi, beszínezi kis időre
2015. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haaat, en kb mar 20tesztet megcsinaltam.. soha az eletbe nem jott elo masodik csik csak a terhessegemnel! rozsaszinre szinezodik, aztan kifeheredik.. ennyi. csinalj egy tesztet par nap mulva is, es akkor lesz tuti. Nekem fantomban sosem latszodott masodik csik!
2015. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!