Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késő délelőtt pici barnás,...

Késő délelőtt pici barnás, halvány rózsaszín folt a bugyimon. A baba azóta is mozog. Nem lesz gond holnapig? Csak akkor tudok menni az orvosomhoz.

Figyelt kérdés
Mozog rendesen,viszont olyan keményebbnek érzem a hasam.Bár az lehet attól,hogy sokat voltam talpon.Azóta sincs semmi folt,folyás...ja és tegnap este egy nyugdíjasat szexeltünk a férjemmel.26+2hetes vagyok,és 24hetesen 3100 volt a méhszáj.
2010. febr. 17. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megijednék. De a barnázásra nekem a doki azt mondta nem érdekes, ha világos piros az friss vér akkor menjek a nögyógyászati ügyeletre. Ha nem jött több reggel óta akkor biztos nincs baj, de ha megint piros lesz szerintem menj az orvoshoz. de barnázás lehet ezután is mert ami vérzett ott még lehet bent alvadt vér.
2010. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg de egyet értek az elsővel! Menjetek be ügyeletre inkább. Ilyenkor általában bent is kell maradni(bár nem mindenhol) ugyhogy inkább egy kisebb csomagot készíts össze, hogy ha bent tartanak legyen nálad "alapfelszerelés".Ne aggódj! Reméljük nem lesz semmi de jobb megelőzni a bajt!

Minden jót!

2010. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!