Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet baba?...

Szerintetek lehet baba? Utolsó menstruációm első napja március 9-én volt, párommal 24. -én voltunk együtt! Ma hajnalban arra keltem hogy szurkál a bal petefészkem környéke, azóta folyamatosan érzem,2-3 óránként egy keveset?!

Figyelt kérdés
28 napos ciklus 15. napján sikerülhet egyátalán baba vagy mar késő volt?

2015. márc. 30. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Pé nem órára pontos. Lehet két nappal előtte volt péd de az is lehet hogy egy nappal utána. De amúgy ettől szélsőségesebb példa is van.

Viszont sztem korai még a tünetekhez.

2015. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom sajnos! Én beagyazodasra gondoltam hogy attol szurkalhat, de Fogalmam sincs, ugy egyéb tünetet nem beszélek be magamnak hogy hányinger meg ilyenek, azert Elméletileg tisztaban vagyok hogy mikor milyen tünetnek van itt az ideje! Ez viszont szamomra behatarolhatatlan érzés, sosem kelek fel hajnalban meg mensikor sem de ma ugy kipattant a szemem hogy vissza se tudtam aludni...szúrt, feszitett :S
2015. márc. 30. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy lehetetlen hogy azt érzed mert nem az. Viszont kiderulni nem fog egy ideig még. Gondolom jó pár nap múlva lenne esedékes a menzesz.
2015. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen 6.-ra nem várom ugyhogy addig meg van egy hetem amig csak találgathatunk a párommal :)
2015. márc. 30. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!