Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok,3x2 MagneB6-ot...

24 hetes vagyok,3x2 MagneB6-ot szedek. Éjszaka néha egy-egy fordulásnál felébredek és érzem, hogy kemény a hasam. Nem fordul elő gyakran, olyan 3-4 naponta. Mit tudok ilyenkor tenni, hiszen a maximum adagot szedem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit:-))))Nyugi,nekem egész terhesség alatt így volt,minden este,ahogy feküdtem és vissza fordultam hanyatt v át a másik oldalra és totál kemény volt egyik oldalon,kis is dudorodott,DE NAGYON!

Semmi gond!

Boldog babavárást!

38 hetes kismamai

2008. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez velem is így van. A babám feszíti ilyenkor a hasam, nem keményedés. Minden jót! 26 hetes kismama.
2008. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

2 dolgot tehetsz.

1. A maximális adag 4X2. Ha gondolog vegyél még be.

2. Beszéld ezt meg az orvosoddal. Nekem írt fel magnéziumot, ami erősebb, és teljesen megszünt az ilyen jellegű problémám.

30 hetes kismami

2008. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én Magne b6 extrát szedek 3*2, de azt mondta a dokim, ha kell nyugodtan szedjek be belőle 4*2. A 16. héten a menstruáció idején eléggé görcsölt a hasam és akkor be is szedtem annyit, semmi bajom nem lett, sőt sokkal jobban éreztem magam.


21 hetes pocakos :-)

2008. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2008. aug. 26. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Egy kis keményedés nem árt... miért kéne a természetet akadályozni abban hogy a dolgát végezze? Persze ha nagyon gyakoriak a görcsök akkor indokolt a megnézium, de amíg nem több mint óránként egy... Őszintén, a tertednek valahogy gyakorolnia kell a szülésre, és ha minden keményedést megakadályozol, szerintem azzal csak rontasz rajta.

Én a helyetekben nem szednék ennyit, hacsak nem tényleg orvosilag indokolt, mert idő előtt jönne a babó. Egyébként meg menjen minden a maga útján.

Kívánok egészséges csöppségeket Nektek!

2008. aug. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok....a dokim még azt is mondta nekem h ezek a "keményedések" ami nem is igazi keményedések azért is vannak mert ahogy nyomódik a babóka a méh falának egy mechanikai inger keletkezik és ezért egy pár pillanatra bekeményedik-de ettől nem kell izgulni!ez totál természetes-az utolsó válaszolóval egyet értek-annyira ne sokkold magad magnéziummal,az sem jó ha túlzásba viszed-mert ezek a "keményedések" kellenek!:-)))
2008. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem keményedni, akkor védőnői javaslatra áttértem a béres magne B6- tablettára. jóval nagyobb adagot tartalmaz, mint a sima magnéziumok. Naponta csak egy tablettát kell beszedni belőle és nekem bevált.

boldog babavárást! 24 hetes mami

2008. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!