Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismamák, vagy a...

24 hetes kismamák, vagy a körüliek, ti is féltek a koraszüléstől?

Figyelt kérdés
Én kedden leszek 25 hetes, de rendesen rettegek a koraszüléstől. Volt már két vetélésem, az egyik 16,a másik 8 hetesen, és ezt a terhességet végig izgulom. Tudom, hogy reális esélye a babának a 27-28.héttől van, így már betegesen várom, hogy azt elérjük, és onnan már én is kicsit felengedek. Ti nem féltek tőle, hogy baj lesz?
2015. ápr. 4. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

4. terhességemnél a 36. héten halt meg a baba. Pedig érett, egészséges volt (az a fránya köldökzsinór).

Pozitív gondolkodás! Felesleges félni, mert negatív energiákat vonzol be!

2015. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ezzel megnyugtattad szegényt :D :D

Meg engem is...holnap kezdem a 33. hetet. Egyébként én is féltem/félek tőle. Már voltak jóslóim, a front miatt valószínű. Anyának a 32. hét kezdete előtt indult be tesómmal a szülés és 1444 grammal született meg 40 centivel. Úgy,hogy nem ijesztgetni akarlak én is,csak inkább azt várd,hogy már 33-34 hetes legyen,ne pedig azt,hogy esetleg 26. héten egy kb. 1 kg-os babád legyen. Tesóm így is 1,5 hónapot volt a koraszülött osztályon.

2015. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,28. hetet akartam írni.
2015. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg ne hagyd a negativ energiát. Én sok rosszat olvastam, meg is történt a baj. Szerencsém volt mert 6 hetesen pont ugy barnaztam hogy egy óra múlva rendelt a dokim igy be is szaladtam. Irt fel gyógyszert és megnézte a babat. Utána sehogy sem telt az idő. Családom is annyira mondogatta hogy bebeszéltem a bajt a túlzott aggodastol. Másnapra lett hitem és azt éreztem a baba megmarad és úgy is lett, betöltöttük a bűvös 12 hetes kort. Teljesen más volt nyugodtan menni uh-ra félelem nélkül, jobb így. Ha az eszembe is jut hogy nehogy baj legyen azonnal terelem jó irányba a gondolataimat.


Bocsi az offert, nyilván nem koraszulesrol irtam de hiszek abban, hogy be lehet vonzani a dolgokat ráadásul a sok aggódás azért nem teljesen tesz jót.

2015. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz én màr megszültem; de 3 vetelessel a hatam mögött aut hiszem jogosan izgultam. Mindig volt kitűzött cel betöltött het.. először h legyen suivhang..aztán 12.het aztan 19.heti genetikai uh, sztan vartam a 24. Hetet, ott mar talan meg tudjak menteni ha koraszulott. Aztan a 28at vártam a nsgyobb eletben maradasi esrlyek miatt. Autan jott a 32, h a kis tideje teljesen fejlett legyen. A vegefele rettegtem h a koldokzsinor nehogya nyakan legyen es baj tortenjen. Pontosan a kiirt napon szuletett es ketszer ra volt tekeredve a zsinor a nyakara...fel sem sirt...gondolhatod h megilyedtem. De szerencsere minden rendben es most is itt szuszog a mellkasomon :)

Sztem te is akkor fogsz megnyugodni ha mar a kezedben tarthatod...de azert probalj meg nem sokat izgulni :)

Kisfiad v kislanyod lesz?

Üdv"K

2015. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi most latom a hibat....-megijedtem-
2015. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Először is, szívből gratulálok a babához! Igen, pont így vagyok én is. Ugyan ezek a hetek vannak nálam is kitűzött célként, mint nálad voltak. Igen, nyugodt csak akkor leszek, ha a karomban tarthatom. Elvileg kisfiú lesz. :) neked mid lett?
2015. ápr. 6. 05:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm, kisfiunk lett, Àkosnak hívjàk :)

Biztis minden rendben van/lesz :) de teljesen megértelek, mert ahigy irtad pont ezek a hetek voltak az ujabb es ujabb mérföldkövek :)

És mi lesz a kisfiatok neve? Tudjatok mar??

Mi nagyon sokara taltuk ki... :D

2015. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!