Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. várandósság, de úgy érzem,...

2. várandósság, de úgy érzem, alig foglalkozom vele, annyira tömények a napok. Nektek nem volt lelkifurdalásotok emiatt?

Figyelt kérdés
Első babámnál ilyenkor olvasgattam, mi fejlődik, mekkora, stb. Most meg csak felkapom a fejem, hogy megint eltelt egy hét!
2015. ápr. 6. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Értelemszerű, hogy most már a meglévő gyerekkel foglalkozol. A pici fejlődik az olvasgatás nélkül is:)
2015. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, néha rosszul is érzem magam miatta. 4 éves a nagylányom, a picivel pedig a 28. hétben vagyok. Beszélni se nagyon szoktam hozzá, egyszerűen nincs rá alkalmas idő.
2015. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!