Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt? Valaki hasonló...

Negatív teszt? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

2011 ben voltam terhes. késett a menszeszem. csináltam tesztet többet is mind negatív volt! Elmentem akkor a dokihoz és az is azt mondta hogy nincs semmi gond nem vagyok terhes.... kontrollra mentem visza egy hónap után(de elötte csináltam tesztet az is negatív volt) és az ultrahang kimutatta hogy 9 hetes terhes vagyok! Most megint késik 3.hete tesztek negatívak lettek!Dokihoz idöpontom 04.10. re van!



Valaki járt márígy???



2015. ápr. 6. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Negatívat végülis simán mutathat, nem azt jelenti, hogy nem vagy terhes, hanem hogy nincs elegendő mennyiségű HCG a szervezetedben. Nem próbáltad ki az érzékenyebb tesztet? (10 IU/l, nem a 25-ös)
2015. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tegnap adták fel ma vagy holnap biztosan megérkezik :)
2015. ápr. 8. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd írj, az mit jelez :)
2015. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi a helyzet? Mi lett veled?
2015. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!