Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júni 1. -én volt utolsó mensi...

Júni 1. -én volt utolsó mensi elsö napja. Tudom, hogy 19. -20. -án volt peteérésem. (ovu teszt) Össze is jött a baba. Akkor a baba is valószínü, hogy márcvius végén érkezik?

Figyelt kérdés

Márc.13 ra vagyok kiírva,ha kivárja.Ìgy elképzelhetö,hogy márc.végén jön.Ugye??

A lányom is 1 hetet ráhúzott.40+6 ra született.Most fiút várunk.

Egyre jobban olyan érzésem van,hogy ráe´r még....Ìgy több idöm van a lányommal.....Félek hogyan is lesz majd a lányommal minden további.Nagyon szeretem öt......

Rossz gondolatok ezek???


2010. febr. 19. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem júni 8.-a volt az utsó első napja,márc 15.-re vagyok kiírva a kis forradalmár csajjal:)a doki szerint nem fogja kivárni,főleg ha jönnek a frontok.tegnap voltam nála,külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva,még 2 hetet saccolt nekem.

nem írtad,mennyi idős a lányod,de ahogy a környezetemben körülnézek,ha az első kislány,sokkal könnyebb elfogadtatni vele a picúrt,csak amennyire lehetséges,be kell vonni mindenbe,ami a babával kapcsolatos.biztos ő is imádni fogja,és nem lesz féltékeny.könnyű szülést kívánok,és NYUGI:)

2010. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2008 június 1-én volt az utolsó mensim első napja, és 20069. március 8-ra volta,m kiítrva, akkor született a lányom. Nekem tuti 14-15 e kürök volt peteérésem, mindig érzem, fájni is szokott.

UHon meg mindig március 5-ét írtak.

2010. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2009, kiírva, körül

bocsi előző

2010. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 2009. június 1. volt az utolsó menstruáció első napja, és minden uh leletre a március 8at írták rá, annak ellenére, hogy szinte egész végig nagyobb volt a baba.

Az én ciklusom is 28 napos, így tuti 15én volt a peteérésem.

Nekünk is egy 2 éves lányunk van, most fiút várunk. Én nagyon szeretném már, hogy megszülessen, várjuk nagyon. Főleg azért, hogy mire jön az igazi tavasz tudjunk sokat kint lenni, bár a nagy büdös Budapesten lakunk :(.

Hogy érzed magad? Nekem viszonylag sokat mocorog még mindig, a hátam is csak tegnap óta fáj, igazi jóslóm 1 hete nem volt, csak gyenge menstruációs fájdalom. Szóval nekem tuti sok idő még.

2010. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem már hónapok óta fáj mindenm.A hátam e´s a két lapockám között föleg.Sokat keményedek,na meg mikor a trónörökös rányom valamire úgy beleszúr épp a fenekembe vagy a combomba,hogy nem bírok tovább lépni......

Èn kicsit félek töle hogy is lesz a 2 gyerekkel,mert segítségem nincsen,a férjem egész nap dolgozik....

Egy hete voltam dokinál akkor ö mondta a méhszáj felpuhult,de még zárt.

Nem tudom mennyi lehet hátra......Majd meglátjuk.

Mink Németországban lakunk.

2010. febr. 19. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!