Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Emberek, szerintetek ezek...

Emberek, szerintetek ezek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Holnap tesztelek, de addig is a véleményetekre vagyok kíváncsi (ha lehet minél több emberére :) )

A tüneteim a következők:

-már kb egy hete fájó mellbimbók

-2 napja orrdugulás (nem lehet kifújni, semmi nem jön belőle, csak "lenyelni" tudom)

-egy ideig volt fehér folyás, de most elmúlt és csak kevés sárga

-pár hete picit fáradékonyabb voltam, de nem radikálisan változott meg egyik pillanatról a másikra és sokat is éjszakáztam akkor , tehát lehet hogy attól

- már 12 napja késik

- az előző menzeszem februárban jött meg, de hamarabb, mint ahogy szokott


Szerintetek babás vagyok?? :)

Nektek milyen tüneteitek voltak a 10-15. hét környékén, amikor már a hasatok is elkezdett nőni? :)



2015. ápr. 6. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ember, szerintem ez bármi lehet :)! Máskor szabályos a mensid, vagy amúgy is szokott késni? Nekem elég össze vissza volt, és sokszor voltak ilyen (pms) tüneteim, amik kb. azonosak a kora terhességi tünetekkel. Ezért nemigen tűnt fel amikor mégis az voltam.

Szóval szerintem lehet ez is, az is.

Sok sikert :)!

2015. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában 35-36 napra jön meg, szóval nem olyan nagy a késés, csak abból következtettem, hogy az előző hamarabb volt, mint ahogy szokott...:)
2015. ápr. 6. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

ha 12 napja késik akkor kb 6 hetes lennél. esetleg mellérzékenység és hányinger a tünetek.

a fáradékonyság a terhesség elején radikális. Bárhol, bármikor aludnál.. az orrdugulás későbbi tünet. Lehet megfáztál vagy vmi baci (a sárgás folyás is inkább egy fertőzés)

Tesztelj és kiderül, de ezek így együtt nem terhes tünetek!

2015. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes, ennyi késéssel nem csoda hogy vannak tünetek is. Viszont egy teszt többet tud majd mondani.
2015. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, kedves kérdező, teszteltél? Mit mutat :)?
2015. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Negatívat... :)
2015. ápr. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!