Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas cukor, mit csináljak?...

Magas cukor, mit csináljak? Többi lent?

Figyelt kérdés
Körülbelül 7 hetes terhes vagyok, orvoshoz a jövő hétre van időpontom. Mivel az első babámmal cukros voltam, már a pozitív teszt után néztem itthon az értékeket. Normál étkezéssel már egy héttel ezelőtt elég magasakat mértem ezért elkezdtem az előző terhességemnél kiírt diétát tartani. Most vacsora után mégis 7,4-et mértem. Ha továbbra is magasakat mérek a diéta ellenére akkor várjak csütörtökig amikorra a nőgyógyászhoz van időpontom vagy menjek el háziorvoshoz? Ilyenkor azonnal elküldenek terhelésesre vagy csak nekem kell nézni?
2015. ápr. 9. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az előző terhességnél is cukros voltál, akkor nem csinálnak terhelést, hanem egyből küldenek a terhesdiabetológiára. A 7,4 még nem ördögtől való, bár nem írtad, hogy mit ettél és menyi idővel utána mérted. Szerintem elég, ha csütörtökön a nőgyógyásznak mondod, addig meg állítgatod a diétát magadnak.
2015. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyedben nem mennék terhelésesre. Egyértelműen cukros vagy, minek sokkolni a babát és téged? Tartsd a diétát és menj diabetológushoz. Beszélj a védőnővel vagy a nőgyógyásszal és kérj beutalót.
2015. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kérnék időpontot a diabetikushoz.
2015. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!