Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, anyukak! Paramami...

Kismamik, anyukak! Paramami vagyok es most nem tudom mi meg hogy? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Ma keso delutan azaz egyszer 16:39kor meg 16:49kor volt egy eros fajdalmam alul valoszinu joslo mert gorcs szeru,es kemenyedes kiserte. Aztan egy idore elmult.. kb 6tol fel 3/4 8ig 12-14 percenkent kemenyedett a hasam. mar.megijedtunk h menni kell. Most mar 3adjara "szaladtam" wcre hasmenessel. Ez is.lehet.valami joslas?? 34hetes leszek.hetfon
2015. ápr. 10. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,mostmár ezek a jóslók sűrűsödnek.mikor vizsgált doki? ha rendszeressé válik azért menj el megnézetni magad fő az óvatosság.ne idegeskedj,szedj magnéziumot és pihenj sokat.üdv:34 hkm
2015. ápr. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Multhet szerdan vizsgalt. Rovidult a mehnyak.2000es volt a mehszaj ertekem. Utanna hogy megvizsgalt napokig alhasi fajdalmaim voltak, szurkalt nyilalt. Pihenek mostmar tobbet. eddig napi szinten seta a faluba..mostmar csak a hazban mozgok de egesz nap..:/ nem.birok megmaradni. De muszaly ugylatom mert meglenne az eredmenye.. koszonom a valaszt

Meg legalabb 4hetig jo lenne bent maradnia

2015. ápr. 10. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!