Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mitől lehetnek 34...

Vajon mitől lehetnek 34 hetesen enyhe menstruációs szúrós fájdalom! Front? Mert most az is van!

Figyelt kérdés

Tegnap délbe kezdődött hogy 10-15percenként érzem olyan 3-5 másodperces bele nyilalás ,olyan mint amikor meg akart jönni régebben enyhe kis szúrás görcs még nem igazán!

Szerintetek csak rendeződnek át a dolgok bent?jövöhónap 19re vagyok kiirva!Nst jövöhét szerdán lesz legközelebb! Kicsit olyan mintha a frontot érezném mert a lábam(térdem front érzékeny és az is fáj érzi lehet azt érzem belül is?



2015. ápr. 10. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom de nekem is fáj lent a csontom hasam alja. Most nyomom az ágyat menni alig birok. 35hkm
2015. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a front is, de ennyi idős terhesen ezek a szurkálások, enyhébb görcsök lehetnek természetesek, mivel a baba már elég nagy, nyomja az idegeket, ahogy fészkelődik az kihat az egész testedre, készül a méhed a szülésre, és ez járhat fájdalmakkal.

Nekem mindkét terhességemmel volt ilyen, és mindkétszer a 33-36 hét között volt a legrosszabb.

Gondot nem okozott, mert mindkét babámat végig kihordtam, csak hát kellemetlen érzés volt.

Kitartás!

2015. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen inkább kellemetlen néha még a fekvés se jó, perpillanat is főzők és észre se veszem csak ha megülök vagy fekszek és télleg ahogy nő annál jobban nyom rúg :)
2015. ápr. 10. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!