Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég hogyha a terhesség alatt...

Elég hogyha a terhesség alatt a magneb6-ot szedek és folsavat majd most kezdem el néha inni a calciumot? és a szülés után elég lesz a béres csepp?

Figyelt kérdés
én elevitet és más magzatvédő vitamint nem szedek már csak azért se mert édesanymáék korába se volt ilyen!sztem ez a kettő a leg fontosabb szerintetek?
2010. febr. 19. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is kismama vagyok, de az elevit mindent tartalmaz, hogy a baba egészségesen fejlődjön és a te szervezetednek se legyen semmibe hiánya. Én ezt javaslom!
2010. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szülés után is szedheted, míg szoptatod a bébit, valamint +3 hónapig, utánna átérhetsz más vitamin tablettára. De lényeg egyél sok gyümölcsöt és zöldséfélét.
2010. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vasra is szükséged lenne. Egyébként nekem a doki a magzatvédő vitamint mellett még külön irt fel vasat, folsavat és magnéziumot is.
2010. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Folsavat még terhesség előtt el kell kezdeni szedni. A nyitott gerinc és társai már kialakulnak mire kiderül, hogy terhes vagy.

Édesanyánk korában sokkal több fejlődési rendellenességgel született gyerek volt, butaság emiatt nem szedni a terhesvitamint, de te tudod. Régen nem volt antibiotikum, de ha most tüdőgyulladásod van azért mégiscsak szeretnéd túlélni és beveszed, nem?

2010. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lényeg a folsav, a terhesvitamint is amiatt a legfontosabb szedni. Én kihánytam minden vitamint, a sima folsavat nem, a dokim mondta is, hogy semmi baj, a folsav a lényeg. Egyél hozzá gyümölcsöt.
2010. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a folsavat a terhesség elején kell szedni,a magnéziumot 36.hétig,és ha jól tudom a calciumot meg nem szabad túlzásba vinni...
2010. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!majd mostmegyek 1jén orvoshoz!a folavat nagyon sok mindenki azt mondja hogy az első trimszeterig kell szedni én

még szedem 23 hetes vagyok most!magne b6-ot szedem napi 2-3-at!és melette narancs alma!amenyi csak belém fér jah meg nyersen a sárgarépa!caliumot meg a csontjaim miatt!és akkor ezek szerint a vasak is neki kell állnom!

2010. febr. 20. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!