Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok is úgy volt, hogy az...

Nálatok is úgy volt, hogy az idő előrehaladtával egyre többször és egyre erősebben jelentkeztek a jóslófájások? Leírnátok hogy volt pontosan? 34 hkm

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, én 2 hete éreztem először ilyen menstruáció szerű görcsöket. Kétnaponta voltak és olyan enyhék, hogy nem tudtam eldönteni hogy csak képzelődöm-e. Aztán naponta, aztán napi 2x, most már kb. napi 3x pár percre görcsölgetek, ráadásul határozottan jobban fáj. Minden nappal csak egy picit jobban fáj. Nektek is így volt? lehet hogy az utolsó 1-2 hétben már fekve fogom csak kibírni őket?
2015. ápr. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés előtt 2 héttel jelentkezett és kb fél óráig tartott egy ismétlődő fájdalom. Később már semmi. Egyszeri alkalom volt.
2015. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 30. héten éreztem először,a front miatt gondolom,mert ahogy kisütött másnap a nap,el is múlt. Enyhén éreztem csak. Aztán most a 34. hetemet kezdtem tegnap és ha jól emlékszem csütörtökön megint éreztem,de akkor már a végén 3 perces fájások voltak. Nem is mondanám igazából fájásnak,inkább csak kellemetlen érzésnek. Ilyen mindjárt megjön érzés,csak erősebben. Mondták is,hogy ha esetleg 1-2 óránál tovább lenne meg benne a 3 perces rendszer akkor menjünk be azonnal,de 1 óra alatt el is múlt. Azóta 1-2 volt és el is múlt. Ma reggel pl. kimentem a mosdóba és amikor a csapnál álltam,hirtelen úgy összehúzódott a hasam,azt hittem ott rögtön elfolyik a magzatvizem és megyünk. :D
2015. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
35+6 napra szultem vegul ezek miatt. Minden oke 2.5 eves a fiam.
2017. okt. 4. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
koraszülőtt lett fiad? mirét akkor szültél?
2022. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!