Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zuhanyzas kozben hogy lehet...

Zuhanyzas kozben hogy lehet eszre venni ha elfolyik a magzatviz?

Figyelt kérdés
Zuhanyozni szoktam es mostanaba az jar a fejembe hogy veszem eszre ha ne adj isten elfolyik a magzatviz?

#Hgcc
2015. ápr. 13. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Érezni fogod,nyugi. Nem mindig teljesen víztiszta a magzatvíz,plusz látod,hogy honnan folyik,meg ha elzárod a vizet akkor az tovább folyik. :) Én is gondoltam már erre egyébként,ezért úgy szoktam tusolni,hogy leülök a kádban és inkább a hátamra engedem a vizet miközben mosakszom. És úgy feltűnik,ha folyik valami más is. :D
2015. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én épp zuhanyoztam..mikor elkezdett szivárogni a magzatviz. megtorolkoztem, majd éreztem még mindig "vizes" vagyok..ismét megtoroltem magam...akkor jottem rá, hogy az a magzatviz
2015. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A magzatvíz egy nagyon kicsit nyálkás, nem lehet összekeverni a vezetékessel:) Nekem is a zuhany alatt indult el.
2015. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni :) Mivel függőleges testhelyzetben vagy, valószínűleg a baba is "útjában lesz" a magzatvíznek, (nem tudom jobban fogalmazni) és nem lezúdul, hanem csak szivárog. Amúgy tényleg nem víztiszta, nekem pl. kicsit véres volt, gondolom "kimosta" a nyákdugó maradványait, bár avval nem mindenki találkozik.
2015. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam:) csak már mondták hogy valaki észre se veszi ha olyan helyzetbe van pl zuhanyás.. és ugye ugy nem sokáig marad meg a kisbaba:/
2015. ápr. 14. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugy folyt el, hogy fekudtem, gondoltam kimegyek pisilni..na akkor felalltam, lezudult vagy egy liter a labamra, szonyegre(jo tudom am, h nincs annyi), feher darabos lotty volt, ugye a magzatmaz benne volt, nem viztiszta..ja es utana is fel orat meg legalabb a zuhany alatt altam..egyebkent innentol meg 17 ora volt, mire kibujt a kisasszony, kutya baja,4 eves orokmozgo:-D hajrahajra!
2015. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!