Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok! A...

22 hetes kismama vagyok! A magzatvíz az átlagostól eltérő kicsit több! Kell aggódnom? A babára ez káros?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos?

Nekem olyan furcsa, ha ilyen esetben nem tájékoztat.


Nekünk azt mondta az orvos, hogy ha egy kicsivel több a magzatvíz, akkor nem kell megijedni. Figyelni kell, esetleg több uh vizsgálat javasolt, de alapvetően a kicsivel több még nem okoz semmi gondot.

Ha viszont tünetek társulnának a nagyobb mennyiségű víz mellé, pl. nehézlégzés, hasi fájdalom, akkor be kell feküdni kórházba, hogy kezeljék a helyzetet!


Babádnál amúgy a genetikai uh-kon mindent rendben találtak? Mi volt a 18. héten?

Ha ott minden oké volt, akkor nagy valószínűséggel semmi gond nincs.


A magzatvíz mennyisége pedig napról-napra változhat, úgyhogy lehet következő alkalommal már mindent rendben találnak majd.

2015. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsit több, és a doki nem mondott semmit, akkor nem kell aggódni. Nekem az egyik vizsgálaton mondta a doki, hogy egy árnyalatnyival kevesebb magzatvíz attól is lehet, hogy már ivott a baba, de még nem pisilt, esetedben meg nyilván fordítva. Hidd el, ha problémát lát, arról szólni fog.
2015. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok es nekem is az atlagnal tobb. Azt mondtak ez nem gond, viszont miatta jobban feszulhet a poci ami miatt lehet meg kell emelni a magnezium fogyasztast. Nekem nem feszul, magneziumot is csak napjaba 1x 2x eszek.
2015. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek...nekem annyit mondott a dokim, hogy kicsivel több a magzatvízem de a picúr hála istennek jól van szokott fájni keményedni a hasam de gondolom azért is mert csak növekszik a baby meg a méhem
2015. ápr. 23. 11:57
 5/9 A kérdező kommentje:
am magne B6-ot szedek napi 2x1-et vagy ha érzem hogy csak kemény a hasam akkor 3-at ultrahang vizsgálat 26 hetesen lesz addig megpróbálok nyugodt lenni
2015. ápr. 23. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Válts lassan valamelyik másik magnéziumra, mert a Magne B6-ban nagyon kevés a magnéziumtartalom. A gyógyszertárban tudnak olyat ajánlani, amiben legalább 100-250 mg van.
2015. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eddig a magnerotot szedtem az se volt elég elvileg a magne b6 elég hát nem tudom de köszönöm a segítséget nézek nagyobb dózisú magnéziumot
2015. ápr. 26. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
A magnerotbol szedhetsz nyugodtan 3x2 adagot. Az magasabb dozisu mint a magneb6. Nekem az bevalt, bar csak elvetve kell szedjem...
2015. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm 😊
2015. ápr. 29. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!