Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megrémiszt ahogy mozog a baba...

Megrémiszt ahogy mozog a baba ez normális?

Figyelt kérdés
19 hetes várandós vagyok és lassan 2 hete érzem a magzat mozgását, de megremiszt. Tudom ennek örülni kellene de olyan furcsa érzés, felek hogy soha nem szokom meg és ez árt a magzatnak. Mindenki örül ha megmozdul, de én fordítva vagyok!

2015. ápr. 16. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Először nekem is furcsa volt, és megijedtem, mikor először éreztem. Aztán szépen lassan hozzászoktam, kábé egy-két hét alatt, és utána már alig vártam, hogy érezhessem, amikor mozog.

Biztosan meg fogod te is szokni, hogy egy apró kis test mocorog benned :D

Jó babavárást :D

2015. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy megnyugtató volt ha mozgott, de mégsem szerettem, mert attól féltem hogy magára tekeri a zsinórt. Szóval örültem is meg nem is. Kicsit fura ezt elmagyarázni. Mindhárom terhességemnél ez volt.
2015. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is megrémisztett először. Hiszen ez az első kézzel fogható jele annak, hogy egy emberke növekszik odabent, és ez amellett hogy örömteli esemény, egyúttal rémisztő is. Később megnyugtató érzés lesz, ha érzed a mozgását, és amiatt fogsz aggódni, ha néhány órán át nem érzed.
2015. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem először kimondottan kellemetlen volt. Valami ideget nyomhatott, vagy nem is tudom, de nem esett jól. Most már jó érzés, várom is, h elkezdje reggel, vagy este, mikor lefekszem.
2015. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én minden alkalommal megijedtem, a munkatársak meg a párom ugratott is vele többször, hogy felszisszentem, ha megrúgott. Még most a végefelé is előfordul, és igen, kicsit ijesztő is, főleg, hogy most már szinte tapintható a kis lába, amikor kidugja. Ne aggódj, próbáld meg úgy felfogni, hogy az a jó, ha mocorog, mert tudod, hogy minden rendben odabent.
2015. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon normális,minden első babát váró kismama igy van vele.még pár hét és megszokod,örülni fogsz neki ha erősebeket rúg majd
2015. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!