Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fer el a baba keresztbe?

Meddig fer el a baba keresztbe?

Figyelt kérdés
Amikor mozog egyszerre mind a ket oldalt erzem. Meddig fer el igy? Mikor fordulnak be elvileg? 30hkm
2015. ápr. 16. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár végig így maradhat, akkor harántfekvés miatt császároznak.

Befordulni pedig a szülőszobán is befordulhat.


De 30 hetesen még elég helye van akár egész nap körbe forogni is.

2015. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb így ér: [link]
2015. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. ápr. 16. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy keresztbe van, en is ugy erzem neha, hogy ugy van, es ugy is tunik a hasamon, de mar par hete fejvegu megis, UH-an kerdezd meg majd ha mesz az orvoshoz, hogy hogyan fekszik. 34 hettol szoktak fordulni, de ahogy az elozo valaszolo is irta, meg a szuloagyon is megfordulhat- illetve befordithatjak. ne aggodj.
2015. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyém a programcsászár előtti éjjel fordult keresztbe...

Isteni volt, amíg kívülről átfordították, hogy ki lehessen emelni... :(

2015. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem keresztben feküdt a babám, a 39. héten volt program császárom, de még akkor sem akart volna magától kibújni.
2015. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy teljesen félreolvastam a kérdést, azt olvastam, hogy meddig ér fel a baba. Bocsi. 2-es
2015. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond. :) Köszönöm a válaszokat! Igazából azt értem hogy az utolsó pillanatban is befordulhat. Csak furi hogy amikor mozog mindenhol érzem egyszerre és óriásiakat rúgkapál :) Kicsit olyan mintha alig férne el.. :)
2015. ápr. 18. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!