Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusra kiírt kismamák hogy...

Májusra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én elsejére vagyok kiírva. Már jó lenne szülni.

Hogy megy az alvás mozgás? Megvan minden? Kisfiú vagy kislány lesz?

Én aludni alig bírok és menni is. De nem lustulhatok mert van egy 1,5 éves lányom. Most fiam lesz.


2015. ápr. 22. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22-re vagyok kiírva,első baba és nincs hatalmas pocakom,ugyhogy elég jól viselem.Kislányom lesz,Zoé Hanna.Már csak apróságok kellenek,mint a kiskád,lázmérő ilyesmik.Alvás az húzós,rengeteg a savam,az néha felkölt.Kicsit totyogós a járás néha és forgolódni sem nagyon tudok.:-) Te nehezen viseled már? Vizesedsz-e? Megvan már minden a kisfiúnak? Mi lesz a neve? Olyan jó,hogy kiscsaj után fiú jön.;-)
2015. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24re várjuk a lányunkat, nekem sincs olyan nagy pocakom, egész jól viselem :) Az alvás nekem sem az igazi, néha már nehezen találom a helyem. Amit nagyon nehezen bírok, hogy még folyik a lakásfelújítás, és már nincs hozzá kellő türelmem. Csak az vigasztal, hogy picúrkánknak jobb így, hogy még odabent van :)
2015. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 3-ára vagyok kiírva, már nagyon várom a nagy napot, 3. baba lesz. Lány és fiú után egy lány érkezik.:)

Mozgás néha nagyon megy, néha felállni is nehéz. Aludni úgy ahogy, megy.:)

Mindenkinek szép szülést kívánok!:)

2015. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24-re vagyok kiirva, kisfiu, elso baba. Szinten nem tul nagy pocak, alvas megy, de ejjel 1 x fel kell kelni pisilni. Jol birom, nincs vizesedes, cask sokszor jarok pisilni, az zavar, hogy meg masfel hetig dolgozom es meg venni kell ezt-azt.
2015. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én már nagyon nehezen bírom, főleg hogy szinte meg sem állok egész nap.

Kevin lesz a neve. Igen az jó hogy most egy kisfiú érkezik. Forgolódni nem nagyon tudok és felállni sem de ha a felállás sikerült onnan még kell pár mp hogy el is tudjak indulni. Mindenkinek könnyű szülést :)

2015. ápr. 22. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! 24-re vagyok kiírva,de már hétfőn elment a nyákdugóm,voltak múlt héten jóslók,mondták is,hogy lehet már anyák napján babázhatok vagy a kórházban agy már itthon. :) Nehezebb a mozgás, az öltözködés meg úgy alapból minden. De hát ki kell bírni. :) Kislány lesz egyébként. :)
2015. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!