Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett? Nyákdugó? Van...

Mi lehetett? Nyákdugó? Van akinek ment így el? 39hkm

Figyelt kérdés

Pár napja távozik már a nyákdugóm! De eddig a tisztaságin vettem észre sárga kocsonyás anyagot! Az előbb voltam pisilni,és mikor kezdtem felállni,akkor még ilyen véres (kevés vér) cucc jött! De ez nem olyan kocsonyás lehetett szerintem,hanem inkább ovusnyákhoz hasonlítanám, de csak láttam! Nem tudtam elemezni!

Szerintetek?

Köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 22. 18:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék,hogy csak úgy folyt belőlem,azért szép kis adag volt!
2015. ápr. 22. 18:12
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz.
2015. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért tanácsolod a dokit?
2015. ápr. 22. 18:18
 4/20 A kérdező kommentje:

Na akkor azért pontosítok! Kb annyi valami folyhatott ki,mint a nyákdugó mennyisége,és kb annyi vér is volt benne! Csak nem egyben jött egy plecsni,hanem pisi után kifolyt belőlem!

A mennyiséget és a vér mennyiségét az ismerősök elmondása és képek alapján vettem!

Na valahogy így kell elképzelni!

2015. ápr. 22. 18:22
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert nagy baj lehet ha vérzel. pl lepényleválás. Olvass utána.
2015. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Távozhat részletekben,de lehet tágulásos vérzés is már. Ilyenkor mivel már 39 hetes vagy érdemes lenne vagy hívni a dokit vagy elmenni hozzá. Nekem most a 35. héten jött ki, de nem véreztem meg semmi csak épp egy fél cseppecske jött a nyákdugó után. Rákérdeztem a dokinál,azt mondta nem kell aggódni,de meg sem vizsgált,mert sietett. Szóval azért nem lettem sokkal nyugodtabb. Eltelhet több óra,több nap vagy akár hét is a nyákdugó távozása és a szülés közt,de mivel már ilyen idős terhes vagy, meg van rá az esély,hogy még ma vagy éjjel beindul a szülés.
2015. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ahhoz azért ez egy nagyon pici vérzés volt! Max egy köpet(bocsánat) és nem élénk! Tudtommal,illetve védőnő és doki is azt mondta,hogy ilyenkor az erős vérzés okoz gondot! De holnap ugyis megyek nstre!akkor kondom dokinak!
2015. ápr. 22. 18:51
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem vérzek! Azóta sincs semmi! Akkor a nyákkal együtt jött,utána átlátszó nyák jött már! Ennyi! Köszönöm,hogy aggódtok a vérzés miatt,de ez iszonyat kevés volt!

Annyi van még,hogy a hasam alja eléggé görcsöl mensisen,meg a derekam fáj!

2015. ápr. 22. 18:53
 9/20 anonim ***** válasza:
6-os vagyok,tényleg inkább szólj a dokidnak ha van,ha nincs akkor a nőgyógyászati ügyeletre betelefonálsz és ott megmondják,hogy ha esetleg be kell menni. Ilyenkor már kis mennyiségű vér is jelenthet gondot,de nem feltétlenül,csak azért jobb félni mint megijedni. Nyilván lehetett a nyákdugó maradéka,mert általában vöröses-barnás,bár nekem is átlátszó volt most ahogy kijött. Csak a megnyugvás miatt inkább kérdezz rá. Nem mindig igaz meg jó amit a védőnő is mond. Nekem is mondta,hogy jajj hát ha vérzésről van szó csak az számít,ha "nagyon" vérzel. Aztán mégis járt úgy ismerősöm,hogy egy gombostűfejnyi rózsaszínes valami jött belőle és másnap már el is vetélt.
2015. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Hiába vagyok lepontozva, akkoris egy felelőtlen nőszemély vagy és neked nem kellene gyerek !!!
2015. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!