Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt opyan aki nehezen...

Van itt opyan aki nehezen hitte el hogy babat var mikorra tudatosult?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napokban teszteltem pozit. Egyszerűen hihetetlen es ugy erzem hogy nem fogtam fel felelmeim vannak. Volt valaki hasonlo helyzetben? Alig varom mar hogy mehessek dokihoz talan akkor elhiszem vegre hogy ott van es hogy minden rendben van vele
2015. ápr. 24. 06:43
 1/5 anonim válasza:

Engem is sokkolt a pozitív teszt, pedig terveztük a babát. Egyszerűen azt hittem, hogy nem fogok teherbe esni, vagy csak több hónapos próbálkozás után.

A teszt után pár nappal már elmentem orvoshoz, aki a 6. héten küldött ultrahangra. Akkor már látszódott valami a monitoron, de bírtam még akkor sem felfogni. Igazából kb. a 20. hétre tudtam azonosulni a gondolattal, amikor már nőtt a hasam és éreztem a baba rúgásait.

Amúgy végig stresszeltem az egész terhességet. Aztán a kiírás időpontja előtt 2 nappal egészséges kislányt szültem. :)

2015. ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél egyből felfogtam, de hihetetlen volt. A másodiknál most 29hetesen, 4dután. De az az igazi istenem kisbabám van az a kórházi szobában:)
2015. ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, idővel tudatosul majd, főleg ha látod ultrahangokon meg már mozog. Néha még most is nézem 24 hetesen a hasam és eszembe jut, hogy lesz egy gyerekünk:)
2015. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az első tesztem nagyon halvány volt, nem mertem elhinni. Sajnos az a hét munka miatt nagyon rázós volt szóval volt bennem egy olyan félelem hogy ilyen fizikai aktivitással nem marad meg a baba (nem éppen női munkaköröm van). Pár nap múlva csináltam egy sokkal erősebb tesztet, azt már elhittem. Táppénzen vártam meg az orvosi vizsgálatot is.
2015. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor elhittem, mikor az orvos mondta,de ennek már lassan 4hete,jön a kövi uh 7.-én az meg még olyan messze van!Remélem,ha már lesz pocim és mozog, akkor jobban elhiszem,hogy itt van,mert jelenleg nem!Izgulok,hogy minden rendben legyen vele
2015. ápr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!