Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok és...

Nittababy kérdése:

11 hetes terhes vagyok és görcsölök nem vészes kibírható fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

rendesen görcsölsz? mint mikor menstruálsz? én ilyet még nem éreztem, viszont feszítő, nyomó érzést már igen, de nem nevezném rendes görcsnek.

Nő a méhed és azért van, vegyél be magnéziumot, és pihenj le.


Jobbulást!

14 hetes kismama

2015. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam görcsölni amikor dátum szerint meg kellene jonnie. Minden hónapban és csak egy napig. Érdekes egy dolog de ez van.

Ha nem folyamatos és/vagy erős akkor semmi baj. Szedjél magneziumot azért, akár többet is az eddiginél bár nem tudom miből és mennyit szoktál.

2015. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magnéziumot szedek napi 3x2!!És a terhesvitamint!!
2015. ápr. 28. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt lehet még emelni. Gondolom magne b6 vagy magnerot. Kis dózisú mindkettő. 400-450 mg magnezium kell terhesség esetén naponta. Ez a kettő fajta tartalmaz vagy 35-50 mg-ot. Nyilván ha nincs görcs a kutyát sem érdekli miből mennyit de ilyenkor nyugodtan emelheted az adagot a napi ajánlott bevitelig. Tovább viszont nem csak ha orvos mondja.
2015. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd itt van minden:

[link]


Én a magnesolvra esküszöm, mielött ezt vettem allandoan feszült a hasam, azóta nem.

De mindegy amúgy melyik csak annyi legyen amennyi kell, nyilván szükség szerint is.

2015. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!