Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hét 3 napos kismama vagyok....

26 hét 3 napos kismama vagyok. Ma voltam dokinál és ultrahangon látta hogy a méhszáj nyitva van: 46.1 mm. Azt mondta hogy nem nagy baj, de ne dolgozzak tovább, tényleg nincs baj? Mit jelent ez az eredmény pontosan?

Figyelt kérdés
A doki mindenre azt mondja hogy ne aggodjak és hogy minden rendben, de nem szeretnék egy koraszulést àtélni...

2015. ápr. 29. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor hallgass a dokidra és pihi, ne dolgozz tovább!
2015. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Teljes hosszaban 4 es fel centire nyitva van???

Vagy csak a kulso? Belso?

2015. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

kulfondon vagyok és nem részletezte...

de ahogy a képen làtom a baba feloli oldal hosszàban...

sokat keményedek 15.hét ota.

2015. ápr. 29. 21:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Az igen.... akkor szigorú fekvés,de nem félig ülve,stb,hanem teljesen fekve,megemelt derék- és láb résszel!!!! Ez nem játék,nekem az öcsém 31 hét 5 napra jött,1440 gr,40 cm... iszonyú volt látni,bár egészséges volt. Neked viszont még igen csak sok van a 32. hétig is...próbálj meg minél nyugodtabb maradni,bár nem könnyű,tudom... nem is értem miért nem fektetett be azonnal megfigyelésre plusz magnézium infúzióra. Nekem akárhány ismerősöm volt így,mindenkivel ezt csinálták és nem engedték felkelni őket csak amíg mosdóba mentek...
2015. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szerintem félre érted... bàr igaz hogy én sem vagyok képben hogy mi micsoda.ha ennyire sulyos lenne ahogy leirtad gondolom nem csak annyit mondott volna hogy kicsit nyitva, ne aggodjak... megprobélok vmi forumot talàlni ahol doki rà tud nézni a képre ha felteszem...
2015. ápr. 29. 21:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ha csak a belső van nyitva,akkor nyilván nincsen nagy gond. De mivel ezt nem tudjuk így jobb félni mint megijedni... :S
2015. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4,61 cm az nem ''kicsit nyitva'', hanem teljesen.

Nekem csak 2 centire nyilt ki, mikor osszevarrtak, es azota fekszek.

Ha ennyire nyitva vagy, akkor egyik orarol a masikra megszulhetsz.

2015. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem széltében... hosszàban (kàr hogy nem tudok itt rajzolni :)) van a képen a baba, tole kiindulva làtszik a méhnyak hosszan. jelolve van 46 mm rajta hosszaban, és onnan keskenyedik megint.
2015. ápr. 29. 22:06
 9/15 A kérdező kommentje:
nincs facebookon valami nogyogyasz csoport ahol megneznek azt a képet? kezdek ideges lenni :S
2015. ápr. 29. 22:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom,keress rá. De egyébként képfeltöltés.hu-n fel tudod rakni a képet ide is. Nem vagyunk ugyan orvosok,de csak látunk rajta valamit. Ha meg a képen látszik akkor szerintem a belső méhszáj és ezért nem dramatizálta túl a doki.
2015. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!