Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Uzsoki utcai kórházban a 12 heti genetikai ultrahang az sima ultrahang vagy 4D-s? Kombinált teszt 10.500 Ft, mikor van eredmény? Kinél hogy volt? Van aki hasonló korú kismama?

12 hetes vizsgálatra megyünk. Lombikosok vagyunk, elsőre sikerült! Szeretnénk tudni hogyan is megy a vizsgálat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: genetika, ultrahang, lombik, IVF, Uzsoki, kórház, 12heti, terhesség, várandósság, magzat

2015. máj. 4. 13:12  Privát üzenet  

A válasz

Sima, de nagyon jó minőségű géppel, plazmatévén nézheted :)

Én 11+2 hetes vagyok, szintén zuglói :) Az Uzsokiban fogok szülni!

Ha gondolod, van egy FB csoport, Uzsokiban szültem - várunk oda :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. máj. 4. 13:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jelölünk :) Köszi :)

# 2/2Időpont 2015. máj. 4. 13:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
20 hetes ultrahang rövidítések, eredmények mit jelentenek? Németül?
Ultrahang eredmény szerintetek jó?
Ultrahang eredmény: in utero grav. CRL:14 mm. Embryo nem látható.3 hét múlva controll. Szerintetek? Többi lent
Ma voltam 28. Hetes genetikai vizsgálaton, az eredmény nem tetszik nagyon félek, mit jelent?
AFP eredmény levétele előtt 5nappal ezek jó ultrahang eredmények? Bíztató?
Mai genetikai ultrahang eredményeim szerint az NT: 3,2 mm lett. Mit tegyek? Pozitív és negatív tapasztalatok is érdekelnek! Volt akinek még ennél is magasabb volt az eredmény, és...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!