Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen érdemes elmenni...

Hány hetesen érdemes elmenni 4D ultrahangra?

Figyelt kérdés
Ki hány hetesen volt 4D UH-n? Mikor érdemes? 21. hetet taposom, és sajnos még nem tudjuk a baba nemét,pedig nagyon szeretnénk tudni. Persze nekem is mondogatják a has formából és a kajákból, hogy lányra utal, aminek örülnék is... de látni is szeretném :) Várom a tapasztalatokat, milyen élmény volt látni a kicsit?

2015. máj. 9. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szia en 16+5 hetesen voltam minden csoda szepen latszodott 100 szazalek kisfiu :)
2015. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

19+4 hetesen voltunk, letudtuk egyben a genetikai uh-t is! Igaz ez 5d volt de nagyon szépen lehetett látni! Nagy élmény volt!:) a neme is látszódott, de azt tudtuk már hamarabb is! 😃

Azt mondják max 28-30 hetes korig érdemes elmenni ilyenre.

Mi biztos elmegyunk még egyszer!:)

2015. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22-26 között érdemes szerintem. Én 24 és 28 hetesen voltam, a 24 hetesen gyönyörűen látszott minden, a baba is egészben, a 28 hetesen már csak részletekben tudtuk megnézni, persze az is nagy élmény volt, de a 24 hetes 'látványosabb'.
2015. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12. héten voltunk 4d-n, mert (nem a babáról, a méhem egyes részeiről) jobb minőségű kép kellett egy kezelés megállapításához, és már akkor is csoda helyes képek lettek róla, és nyilvánvalóan látszott, hogy kisfiú :) Voltunk aztán 26. héten is, azon is szépen látszott, de már nem úgy egyben, ahogy az elején, csak bizonyos részeiről tudtunk képet kapni, már nagy volt hozzá.
2015. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bármikor élmény.

Mi 15, 25, 32 hetesen voltunk, és mindegyik szuper volt. Nekünk a 32 hetes sikerült a legjobban, pedig a 24-28. hét között ajánlották leginkább.

15 hetesen a nemét is meg tudták mondani. Itt még aprócska volt, de ez nagy élmény volt.

2015. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

24-28

ilyenkor már kerekedik a kis arcuk, szép képek készulnek. persze a legjobb képek,- a kis pofijukrol a 30. hét után készulnek :)

2015. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!