Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogorvosnál voltam, ki akarta...

Fogorvosnál voltam, ki akarta húzni a bölcsesség fogamat, de érzéstelenítés ellenére annyira fájt, hogy nem tudta kihúzni. Lehet, hogy a terhesség miatt fáj annyira vagy amiatt nem hat az érzéstelenítő? Valaki volt már így?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, ki kell húzni a bölcsesség fogamat. A fogorvos adott érzéstelenítőt, de annyira fájt, hogy visítottam és folyt a könnyem. Mégegyszer adott érzéstelenítőt, de másodjára is annyira fájt, hogy visítottam, folyt a könnyem sőt már sírtam is. Így nem tudta kihúzni. Azt mondta többet nem adhat, és nem érti miért fáj, hisz látszik, hogy elzsibbadt azon az oldalt az arcom. Csütörtökön újra vissza kell mennem, és újra megpróbálja. Ezek után még jobban félek. Másnak esetleg volt így? Szájsebészeten esetleg ki tudnák húzni? Mert gondolom oda fog küldeni, ha megint nem tudja kihúzni.
2015. máj. 11. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Furcsállom én is. Az egy dolog,h ogy az arcod zsibbad, és egy másik, hogy a fogaddal mi a helyzet. Nekem akkor nem hatott az érzéstelenítés, amikor gyulladt fogat húztak ki, állítólag, mert gennygóc gyűlik össze a fog alatt. Nem értek hozzá, de ez volt az egyetlen olyna eset, amikor nekem nem használt. Én nem próbálkoznék mégegyszer nála, menj a szájsebészetre egyenesen!
2015. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy gyulladt? Mert ilyen esetben nem hat,ilyenkor szoktak adni gyulladáscsökkentőt és pár nap múlva szépen fájdalommentesen kitudják húzni. Többször volt ugy hogy nem hatott az érzéstelenítő legalábbis nem annyira mint kellett volna nagyon fájt miután kihúzta a fogat rögtön elzsibbadt.... akkor is be volt gyulladva.
2015. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előttem lévők írják. Ha gyulladt akkor nem hathat, de akkor miért nem röntgenezte meg? nekem az volt az első, hogy megröntgenezte és csak utána döntött a húzás és hogy hogyan mellett. Egyáltalán nem éreztem semmit.
2015. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azert mert terhesseg alatt nem szabad röntgenezni.nagyon karos a babara.
2015. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább gyulladásról lehet szó...


17hetesen voltam fogorvosnál, nekem elől adott fájdalomcsillapítót az ínyembe, mivel pár fogamnál le kellett nyisszantani az ínyem... SEMMIT nem éreztem, csak az olló csattogását hallottam...

2015. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2015. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn újra elmentem kihúzatni, de ugyanaz történt, mint a múlt héten. Annyira fájt az érzéstelenítő ellenére, hogy a fogorvos nem tudta kihúzni. Azt mondta ő még ilyet nem látott. Azt is mondta ha újra nagyon fájna menjek vissza, bár nem hiszem, hogy tudna vele bármit is kezdeni. Úgyhogy most várok, jelenleg nem fáj, ha így marad akkor elhalasztom a szülés utánra.
2015. máj. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!