Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Orvos szerint a próbálkozással kaparás után várjunk 1-2 hónapot, de ha véletlen előbb becsúszik, az sem baj (nekem meg főleg nem lenne az veszélyes munkahely miatt, de ez most kérdés szempontjából lényegtelen). Nektek mi a véleményetek erről? (nálam pl 3. heti kontroll vizsgálaton azt mondta, minden rendben van, a méhnyálkahártya kicsit vékony, de azon kívül minden a lehető legnagyobb rendben van).

Volt esetleg olyan, aki nem várt sokat, illetve az első rendes vérzést sem várta meg?



2015. máj. 11. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akarod kivarni azt az 1-2 honapot?

Olyan nincs, hogy veletlen becsuszik. Vedekezzetek.


Van arra is sok pelda, hogy kaparas utan egybol terhes lett valaki, es rendben lement a terhessege, es arra is van sok pelda, hogy veteles lett a vege.

Rajtad all, hogy kockaztatsz-e.

2015. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom missed ab után, hogy az első mensit mindenképpen várjuk meg, utána nyugodtan lehet próbálkozni. Ő is 3 hét után hívott kontrollra, ahol nekem is minden oké volt, ennek ellenére a menzeszem csak 7 héttel a műtét után jött meg. Azért kell amúgy megvárni egy ciklust, hogy a nyálkahártya vissza tudjon normálisan épülni, ezért érdemes inkább tényleg kivárni azt az első menzeszt.
2015. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemcsak a mehednek kell regeneralodni, hanem a hormonhaztartasodnak is.
2015. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én sem értek egyet ezzel a "becsúszik" dologgal, természetesen nem is akarunk kockáztatni, a véleményetek és a személyes tapasztalaitok érdekeltek inkább ezzel kapcsolatban.
2015. máj. 11. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!