Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztonsági öv lehúzót hány...

Biztonsági öv lehúzót hány hetes terhesen lehet használni?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok most. Még elég lennt van a babám, tehát nem tudom az övlehúzó egyelőre nem csinál e még több kárt mint hasznot?
2008. aug. 29. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nem csinál, mert elvileg pont a comb fölött megy át és nem lehet köze az alhasadhoz sem, mert onnan is elvezeti, ha nem így van, akkor lehet hogy nem jól kötöd be.
2008. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan használd, éppen a sima öv alsó szára tudja megnyomni a babádat. A kismamaöv nagyon kényelmes, valóban a combodon keresztül vezeti el az alsó övet, így még véletlenül sem tud a hasadhoz érni.
2008. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Én megnéztem egy ilyen csoda övet. Ez ám a parasztvakítás 10 000 ft-ért! Kipróbáltam! Pontosan 1cm-el húzta lejjebb az övet az a két kis vacak gumi, ami a tépőzáras tokot tartja. Én már karamboloztam, volt egy frontális ütközésünk (nem voltam terhes) Amikor az övfeszítő eldurran, úgy az ülésba húz, hogy nincs az a kismama öv, ami a combodon tartaná a biztonsági övet. Szóval én nézegettem, kipróbáltam és azt kell mondjam szart sem ér. Ha viszont van belőle többféle és nem mind ilyen amivel én találkoztam, akkor elnézést kérek, de én nagyot csalódtam, és arról nem is beszélve, milyen kényelmetlen volt.
2008. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!