Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérje a vizeletben, durva...

Fehérje a vizeletben, durva vizesedés, de nem magas a vérnyomás. Ilyenkor nem kell tenni semmit?

Figyelt kérdés
++ -es a fehérje a vizeletembe,a vizesedésem szó szerint nagyon durva! 38+5 hetes terhes vagyok. 36hetesen találtak elsőnek fehérjét,kb előtte 1 héttel kezdtem el durván vizesedni. vérnyomásom 130 az átlagba ugyhogy az nem magas.. de a fehérje látom hogy aggasztja az orvost is,hisz eddig az volt a kitaláció hogy amig a korházba pisilek bele mosódik minden.. na már másodjára vittem itthonról nagyon higénikus,alapos reggeli elsőből középsugarat. abba is van.. most még mindig küldtek vizelet vizsgálatra.. nem értem minek?! ha már 5x találtak! nem fog elmulni... nem veszélyes a babára?1 ujjnyira nyitott vagyok

2015. máj. 16. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont így volt. Sőt 1x volt +++ is. Nem mondtak semmit. 38+5 naposan megszültem, így tárgytalan lett. Ez péntek volt és következő hétfőn vettek volna kenetet. Azt mondták csak, hogy amíg a vérnyomás rendben van, addig nincs gond. (Ja nekem terhességi cukrom volt, attól is lehetett.)

Szülés után meg fehérjét kaptam infúzióban, mert alacsony volt a fehérje szintem :)

2015. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen és most 20 hetesen is + a fehérje de biztos nem toxemia ilyenkor. Ha vérnyomás rendben akkor nincs gond. Egyébként úgy olvastam toxemia esetében maga a magas vérnyomás felelős a fehérjéért a vizeletben, így hogy nem magas, más okozhatja.
2015. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, gy hét alatt 5kiló víz feljött rám. Kapam vízhajtót, azt mondta az orvos hogy amíg a vérnyomásom rendben addig nincs baj,de ha nagyon felmenne akkor toxémia miatt azonnal császár. Végül a 39ikhéten befektettek és kiírt napon megindították a szülést.
2015. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vizesedéssel vigyázz,abból lehet gond,bár így a végén már szerintem nem jelent annyira nagy problémát. Nekem a 36. héten volt 86 fvs a vizeletemben,nem tudom,hogy az most a fehérje vagy a fehérvérsejt,bár az utóbbira tippelek. Kérdezték is,hogy nem csíp amikor pisilek? Mondtam,hogy nem,semmi bajom sincs. Ezt a leletet most hétfőn nézték meg a gondozáson,elküldtek újra vizeletet vizsgálatra,de nem vittem azóta,mert rengeteg dolgot kell most még elintézni,amik váratlanul jöttek. Ma kezdtem a 39. hetet,lehet ma már ki is jön a kisasszony,eléggé úgy néz ki. Én is otthonról vittem mindig a mintát egyébként,a babára meg nem hiszem,hogy veszélyes lenne,akkor a doki már kezelte volna jóval előbb. Nekem most úgy tűnik,.mintha a csodára várna ennyi mintavétellel...mintha azt várná,hogy elmúlik magától vagy nem tudom.
2015. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18.an este 20:30kor megszuletett a kislanyom.magatol beindult de kiderult h nem jol szamoltak. Mert a majus 12volt az igazi ami menses szerint volt. Ok meg uh szerint neztek az meg majus 25volt. Igy tul is hordtam. Es a szules kozben 3betegsegem is kiderult. De tul vagyunk halistennek. A kislany kap antibiotikunot mert ivott a kakis magzatvizbol
2015. máj. 21. 06:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok a picihez. Remélem most már jól vagytok.

Ha nem vagyok indiszkrét, mi volt a baj, ami kiderült? Köze volt a fehérjéhez a vizeletedben?

2015. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen.toxemia volt az egyik betegseg. Most feluleti trombozisom derult ki. injekciozom magam napi 2x :/ kislanyom halistennek.meg gyogyult. O a magzatviztol kapott fertozest. Nekem.kiderul h lesz e ér műtét :/
2015. máj. 27. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!