Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lakkozzátok a körmeiteket...

Lakkozzátok a körmeiteket terhesen?

Figyelt kérdés
Én szeretném, mindig is lakkoztam a terhességem előtt, de egy pár internetes oldalon óva intenek tőle. Veszélyes lehet ?
2015. máj. 19. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én lakkoztam. lemosóból meg acetonmentest.
2015. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha attol lenne baja a babanak, amit a kormodon at a szervezetedbe juttatsz, akkor nem hiszem, hogy alapvetoen eletkepes a magzat. Egy gyumolcs hejanak megevesevel tobb mereg jut a szervezetedbe!,Hajat is festhetsz csak ammoniamentessel.
2015. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is lakkoztam :) Es ikrekkel voltam terhes. Most mar 9 honaposak, es semmi bajuk :)
2015. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is lakkoztam. Semmi baj nem volt belőle.
2015. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én épp ma kentem ki idén először a lábujjaimon. Amúgy műkörmöm van, de ha nem lenne, valószínűleg a kezemen is kenném, mert nem valami szépek a körmeim natúron.
2015. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

És arra nem gondolsz, hogy ha bekrémezed magad, attól baja lesz a babának?

És azt hallottad, hogy ha megütöd magad, az látszik majd rajta?


Nem kell minden hülyeséget elhinni.

2015. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ditta323 ***** válasza:
100%

Lakkoztam végig, sőt szülni is úgy mentem (hajnalban keltem, reggel mentünk kórházba, de úgy voltam vele úgyis hazaküldenek...)

Mióta megvan a lányom lassan 9 hónap alatt 2* volt festve a körmöm. Valahogy sosem jutok el a lakkozásig. :)

2015. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lakkoztam várandósan is, és most, szoptatós anyukaként is lakkozom a körmeimet. Sőt, a hajamat is festettem és festem most is. Kicsit off, de óvatosan az internetes oldalakkal. Minden terhesség- szülés- babázás más. Egyáltalán nem biztos, hogy ami jó az egyiknek, az jó a másiknak is.
2015. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

én csak most kezdtem a vége felé,és a hajamat sem festem,de úgy tudom szoptatás alatt már lehet

elsővel szoptatás alatt sem festettem

2015. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Enis lakkozom mivel 1evig mukormeim voltak de mindenki azt mondta hogy nem egezsegeses az az uv feny (vagy micsoda :p ) ..es mivel megszoktam hogy mindig szines volt muszaly ;)
2015. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!