Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok,6 éves...

6 hetes terhes vagyok,6 éves lányom bárányhimlős. Rám veszélyes, ha már gyermekkoromban átestem rajta?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Elkaphatod ìgy is-bàr minimàlis az esélye, az oltàs sem véd 100%-osan, de valószìnűtlen, hogy bàrmi bajod essen. Az első fertőzés a legnehezebb.
2015. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már voltál, akkor nem kaphatod el még egyszer.
2015. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

A baranyhimlot csak egyszer lehet elkapni! Tobbszor nem. Nem ertem sokan honnan veszik ezt a hulyeseget h akar 2x is lehet. Ja igen mindenkinek van olyan ismerose aki ketszer is volt. Megsugom akkor az nem baranyhimlo volt, vagy meg elotte nem volt baranyhimlos.

Nyugodj meg kerdezo nem lesz bajod/bajotok.

2015. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 19. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orvosunk mondta, hogy el lehet kapni többször is, főleg mivel több alvàltozata van màr. Én még nem làttam olyat aki többször elkapta, de talàn ő, mint orvos igen.
2015. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!