Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális a nemisze...

Szerintetek normális a nemiszervembe nyilaló szúrások?

Figyelt kérdés
Lassan a 18. Hétben vagyok tegnap délután éreztem először ezeket a szúrásokat ha fekszek akkor érzem inkább ha megyek akkor a hasamban érzek szúrást
2015. máj. 21. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is meg akartam már kérdezni. 21 hetes vagyok, pár hete kezdtem érezni, tegnap pedig házasélet után nagyon rossz volt így nem tudom hogy aggódjak vagy nem... Eddig úgy kezeltem normális mivel sokan éreznek ilyet. Szóval nagyon bízom ebben.
2015. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mindig érzem de ha igen akkor nagyon kellemetlen.
2015. máj. 21. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Én most töltöttem a 20. hetet és kb. 3 napja érzem, nagyon enyhém de szúrkálgat. Én is nagyon remélem hogy normális, mert a neten annyi rémhírt lehet olvasni :-(
2015. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és én is inkább fekve érzem, meg néha a végbelemnél is.
2015. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam terhes, mindkétszer éreztem ilyet, sokszor kellemetlen volt, és ahogy telt az idő, egyre kényelmetlenebb lett, ahogy szúrt és nyilallt. Az utolsó hetekben már-már fájdalmas is volt.

Mindkét babámat végig kihordtam, nem volt belőle gond, hogy állandóan nyilallt (nem nyíltam tőle, nem szültem előbb), csak kényelmetlen volt.

Viszont a magnézium adagomat növeltem a doki javaslatára!

2015. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első lányomnál azt hittem, hogy meghalok, úgy nyilallt a combcsontomba, nemi szervembe a fájdalom.

Volt, hogy nem bírtam lábra állni. Annyira fájt mindenem, hogy a császár hozzá képest kutyafa..a volt!

Napi 5-6 magnézium tablettát vettem be. Viszont a 34-36. héttől nem szabad már bevenni!


Második gyerekemnél is volt hasonló, de nála már kicsit lájtosabban.


Egyébként teljesen normális. A csontjaid igazodnak a szüléshez, tágul a medence, az izomzat enyhül, a szalagok nyúlnak. Ez mind azért történik, hogy a szüléshez a test felkészüljön.

Csak, van, aki majd belehal (pl.én) és van, akinél még tűrhető.


Én akkor estem kétségbe, amikor már vénásan adták 26. hétben a magnéziumot, mert olyan fájdalmaim voltak, mintha 20× egymás után a maratont lefutottam volna.

2015. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, megnyugtató, hogy normálisnak tűnik. Mondjuk én nem tudom emelni a magnéziumot, napi egy magnosolv-ot iszok. Az olyan mint 10 magnerot.. igaz éppen tűrhető, nem az a baj csak ijesztő nagyon.
2015. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ti mennyire érzitek fájdalmasnak? Nekem csak egy pici szúrások, pont hogy csak felfigyeljek rá, de idegesít.
2015. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is. Ritkán és nem erősen de aggaszt azért. Vagyis így már nem annyira. 1-es voltam.
2015. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!