Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen a méhnyakam 2100ra...

27 hetesen a méhnyakam 2100ra rövidült, ráadásul a méhszájam sem teljesen zárt. Eddig nagyon aktív kismama voltam munka, napi torna, mosás, főzés, takarítás. Most ugye a dokim pihenésre intett, táppénzre küldött. Mit csinálhatok azért?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
feküdhetsz , rövid séta, pórszívót felejtsd el,főleg felemelni nem kell...ne aktívkodj, mert még korán lenne.
2008. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen az eredményed a kiskönyvben? Nekem a méhnyak nincs megrövidülve, viszont nem zárt sem a külső sem a középső méhszáj, 3110-es. Nekem sokat kell pihenni, napi 3x2 panangint kell szedni keményedésre. Tényleg felejtsd el a házimunkát, ne lépcsőzz, és nagyon vigyázz magatokra! 22 hetes kismama
2008. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem a 19.hét óta 2000 a méhnyak. már akkor is feküdnöm kellett:( most is nagyon jó indulattal 2000 a méhnyak és egy fél vödör víznél többet nem emelhetek, hacsak nem akarok kórházba kerülni és a koraszülött osztályon ücsörögni! én is aktív voltam ,de a tornát is el kellett felejtenem! Most az a legfontosabb,még jó sokáig együtt legyek a manómmal! Főzést úgy oldom meg, két napra főzök,mosnom meg teregetnem kell, de aznap már nem igen tudok mást csinálni. Ilyenkor ülni sem tanácsos.....csak a fekvés. nekem még nincs nyitva a méhszájam és így félig ülő félig fekvő helyzetben is tudok lenni!

Vigyázz magadra! Kitartás! Én is el vagyok keseredve,pláne,h nagyon sokat keményedik a pocim:( Ilyenkor tényleg csak a fekvés segít!!

Üdv:26.hetes Kismama:)

2008. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Neked mit mondott a dokid a sexel kapcsolatban? Lehet vagy inkább ne? Előre is köszi a válaszod!
2008. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szia!! nekem azt mondta, hogy most 4 hétig pihentessük a szexet, aztán majd meglátjuk. de sztem sajna mostmár a végéig így lesz :) köszönöm a válaszokat, lépcsőznöm sajnos muszály, mert a 4.en lakunk, itthon is most egyedül vok, párom 1hónapra külföldre ment dolgozni. de a babó az első, akkor majd sokat pihenek, fekszek, de azért mosnom, teregetnem, főznöm nekem is kell :)

mindenkinek jó pocakoskodást és kiartást!! :)

2008. aug. 31. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismét az utolsó vagyok! Ez a 4 hét eltiltás sem lehet egyszerű, bár ha a párod sincs otthon így kibírható:) próbáld ne minden nap megmászni a 4.emeletet!! én is úgy csinálom, h egy héten csak egyszer megyek el itthonról. én is egész nap egyedül vagyok és el is kell látnom 12 kutyát is,de megpróbálok bár mit amit csinálok közben lefeküdni!

Vigyázz magadra!

2008. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
12 kutyust?? jó isten!! hát nem könnyű most, hogy a kispapánk elment, de tudom, hogy értünk teszi :) délelőtt sétálok egyet meg délután, de a lépcsőn nagyon lassan jövök-megyek, közben sokszor megállok pihenni. aztán itthon meg fekszek, meg ücsörgök.
2008. szept. 1. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,én tenyésztő vagyok:)volt amikor 21 ebem volt! csökkentettem a létszámot, nagyon nincs hozzájuk türelmem! Nekem a dokim azt mondta, vízszintesen legyek. ha már nyitva egy picit a méhszájad, akkor ne ücsörögj, mert a baba súlya is nyomja lefelé a méhszájad!! jó a séta szép lassan csak ez a 4. emelet...ez ne lenne!! Még sok időnk van hátra és ezt most ki kell böjtölni. Én itt egy kertes házban megőrülök, állandóan csinálnék valamit. Dokim adott nappalra nyugtatót, csak,h a fenekemen maradjak. még nem vettem be, bár lehet éjjelre nem ártana, nem tudok egy ideje aludni. ha a bal oldalamra szeretnék feküdni,akkor állandóan jelzi a kicsim, ez neki nem tetszik..... meg küzdök az allergiámmal is és amint felébredek rögtön folyik az orrom:( minden nap halogatom a gyógyszer bevételét(pedig nem káros), de már lehet most éjjel beveszek egyet!! nem tudom kikapcsolni sem agyamat sem, egész nap azt nézem melyik az ideális babakocsi, kiságy..stb. Éjszaka is ezek a gondolatok kavarogtak a fejemben! Te hogy vagy ezzel? Gondolom első baba és te is tele vagy kérdésekkel!
2008. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
huh, azért nem semmi amit csinálsz, la a kalappal!! nekem is állandóan kattog az agyam, főleg, hogy egyedül vagyunk, mert az apuka ugye elutazott. mivel még csak a babakocsink van meg én is azon agyalok, mikor hazajön hol is kezdjük majd a vásárlást, milyen legyen, stb. közben meg kicsit hirtelen jött ez a nagy "semmit tevés", sosem voltam az az egy helyben ülős... de persze a pici miatt muszály. de lemennem is a 4.ről, nem várhatom el, hogy minden napanyukám vagy anyósjelöltem cipelje fel a kaját :) ma voltunk az orvosnál, ezeket leszámítva minden rendben. a pici jól van és ez a legfontosabb!! azért kertes házban sem lehet jobb neked, mert nagyobb és több a munka is vele!! de a párod segít nem??
2008. szept. 2. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!Lassan 1 hónapja a párom reggel és munka után is másfél órát vezet. este mire hazaér,addig ellátom a kutyákat, viráglocsolás...stb. Ő is alig lát ki a szemein! Anyósjelölt 1 percre lakik, de nem foglalkozik velem. jobb esetben is heti 1x főz, de akkor is nekem kell lemenni. Anyu Pesten lakik, ezért marad a skype és azon legalább tudunk beszélni minden nap. Ha nem lenne a net, tuti meghülyülnék. Ráadásul ha közértbe szeretnék menni, akkor kocsiba kell ülni, mert nem fogok 4 km-t gyalogolni- Hétfő óta nem indul az autóm....legszívesebben felgyújtottam volna. Talán párom jövőhéten már a közelben dolgozik és el tudjuk vontatni a szerelőhöz. De addig nem tudok menni sehová és ettől megőrülök! Igaz, h feküdnöm kéne, de nem megy egész nap:(

Ha minden jól megy akkor meglesz a héten a kiságy meg a babakocsi! Licitálós oldalakon nagyon szuper dolgokat is lehet találni. Az elején azt mondtam, nem veszek meg semmit amit nem látok, de itt vannak 0km-es dolgok is féláron! Ha végre a párom is ráér akkor nem tud velem órákat mászkálni és nézelődni. Persze nekem sem megy a sok ácsorgás és séta, rögtön bekeményedik a hasam.... és ezt kell elkerülnöm!! Bocsi ha értelmetlenül írok,de még alig élek. Megint nem sikerült aludnom....elegem van.

Már negyed órája írom ezt az egy levelet!

Te merre laksz? Ha van kedved, írj priviben!

Üdv:Andi

2008. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!