Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lent érzem a baba mozgását a...

Lent érzem a baba mozgását a hüvelyemnél, elég kellenetlen és olyankor állandóan pisilnem kell. Ilyenkor hogy feküdhet a babám? Ugye ettől nem nyílhat ki a méhszáj? 21 hkm

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemnél nagyon sokszor éreztem ezt.

Fiam fejvégű volt. Másodiknál a lányom is fejvégű volt, de nála nem éreztem ilyet.

Nekem is ijesztő volt, hogy "ott" piszkálódik, de nem nyílt előbb a méhszáj, az orvost is megkérdeztem, erről anno, ő is megnyugtatott, hogy hiába érzi valaki, hogy a baba "ott" matat, vagy rugdalja a "kijáratot", ettől még nem fog előbb nyílni a méhszáj. :)

Nekem annyira nem nyílt előbb egyébként, hogy 39+5 hetesen elfolyt magzatvízzel sem voltam kitágulva egy cseppet sem, amikor szülni mentem.

Barátnőm gyereke farfekvésű volt, ő is sokszor érezte ezt a hüvelyében.

Szóval semmi összefüggés nincs ez és a baba fekvése között.

Ne aggódj. Kellemetlen, meg minden, de ebből nem lesz baj. :)

2015. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!