Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hkm vagyok. Napok óta fáj...

31 hkm vagyok. Napok óta fáj a derekam, csak a bal oldalon, de már kihat a lábamra is olykor. A bal lábamra nem is tudok rá nehezedni. Néha alhasi mensi szerü görcs is van, de az csak enyhén. Normális ez? Kedden megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen említsd meg a dokinak, de alapból azt mondanám, hogy normális. Kétszer voltam terhes ès mindkétszer volt ilyen nekem is. Sőt a terhessèg vègére mèg rosszabb lett.
2015. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megemlítem mindenképp,köszönöm 😊 Akkor azt hiszem felkészülök a legrosszabbra 😄
2015. máj. 24. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a második terhességemnél volt ilyen, nagyjából hasonló időben. A derékfájdalom már annyira rossz volt a végén, hogy nem bírtam ülésből felállni, bizonyos pozícióba hajlítani a lábamat, oldalt fekvéskor is rosszabbodott, ráállni is fájt. Állítólag az elmozdult farokcsont miatt van. Szülés után rögtön megszűnt, majd egy hét múlva enyhébb formában előjött újra, de aztán végleg elmúlt. Idegeket nyomhat az elmozdult csont.

Enyhe görcseim is voltak, mindig attól féltem, megindul a szülés. De nem, mert nem keményedés volt, az igazán csak az utolsó 4 hétben jött. 38. hétre szültem progi császárral.

2015. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is néha menni is alig tudok.Fekvésnél kicsit jobb,de ahogy felkelek újra előjön. Köszi a választ 😊
2015. máj. 24. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én pénteken ezzel jöttem be a kórházba, és bennt kellett maradnom visszatartásra, mert kinyílt a méhszájam. Én is 31 hetes vagyok.
2015. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szívesen. :) Remélem, holnap minden rendben lesz a dokinál.
2015. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mit mondott az orvos? Minden rendben van?
2015. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!